loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Супровід будівництва сонячних електростанцій

Сопровождение строительства


от ₴ 3000 /за день

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Сопровождение строительства
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды услуг

Для солнечных электростанций

Возможно Вас заинтересует

Геодезия для солнечных электростанций

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
4 день

Согласование

Согласовываем отчет в государственных органах
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Супровід будівництва сонячних електростанцій

З кожним роком, все більшої популярності в Україні набувають альтернативні джерела енергії, серед яких саме сонячні батареї користуються підвищеним попитом. В середньому термін служби подібного обладнання становить 30 років. Однак для того, щоб панелі довгий час бездоганно виконували свої утилітарні функції необхідно не тільки грамотно виконати будівництво сонячних батарей, а й професійно зробити передпроектний аналіз, погодивши дозвільну документацію у відповідних інстанціях. До того ж, комплексне вивчення рельєфу місцевості, температурного режиму, агресивного впливу з боку факторів навколишнього середовища, включаючи фізичні навантаження з боку снігу і вітру дозволять забезпечити правильне і точне позиціонування конструкцій. В іншому випадку існує ризик того, що обладнання вийде з ладу раніше часу, що зажадає від власника додаткових фінансових витрат на його відновлення. Уникнути подібного розвитку подій допоможе супровід будівництва сонячних панелей для будинку - послуга, що входить в сферу компетентності компанії «ТОПОГРУП».

Геология дорог в Днепре

Етапи виконання супроводу будівництва сонячних батарей

Замовити супровід будівництва сонячних батарей з допомогою досвідчених дипломованих інженерів, ви можете, зв'язавшись з менеджерами компанії «ТОПОГРУП» по контактними даним, вказаними на сайті. Кожному клієнту ми гарантуємо індивідуальний підхід, найкоротші терміни реалізації взятих на себе зобов'язань і адекватну вартість. Для того, щоб будівництво сонячних батарей не зайняло багато часу, а самі панелі служили тривалий час, наші фахівці розроблять індивідуальну модель і підберуть найкращу локацію для їх обладнання. Здійснивши передпроектний аналіз і погодивши проект в муніципальних органах, ми приступаємо до комплексних геодезичних і геологічних досліджень ділянки заміського будинку або будь-якої іншої території, де планується розмістити СЕС.

Залежно від поставлених завдань супровід будівництва сонячних панелей на етапі польових випробувань може включати в себе цілий комплекс заходів, серед яких слід виділити:
1. Топографічну зйомку ділянки;
2. Винесення вісь в натуру;
3. Моніторинг за деформацією конструкції та інше;

Отримані дані, такі, як конфігурація ділянки та конструкції, орієнтація в просторі, розташування щодо інших об'єктів дозволяють не тільки грамотно розмістити майбутнє обладнання, а й якісно здійснити будівництво сонячних електростанцій.

Анализ почвы в Луцке

Пятисотка в Тернополе

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Супровід будівництва сонячних електростанцій Супровід будівництва сонячних електростанцій Супровід будівництва сонячних електростанцій Супровід будівництва сонячних електростанцій Супровід будівництва сонячних електростанцій Супровід будівництва сонячних електростанцій Супровід будівництва сонячних електростанцій Супровід будівництва сонячних електростанцій Супровід будівництва сонячних електростанцій Супровід будівництва сонячних електростанцій Супровід будівництва сонячних електростанцій Супровід будівництва сонячних електростанцій Супровід будівництва сонячних електростанцій