loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Полтава

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Полтаве

Інженерні вишукування в Полтаві

Інженерна геодезія в Полтаві, що проводиться спільно з геологічними роботами спрямована на комплексне вивчення ділянки, відведеної під будівництво. В ході досліджень збирається фактична інформація щодо наступних моментів:

 • Фізико-механічні характеристики грунтів включаючи їх стійкість до навантажень.
 • Корозійна активність підземних вод.
 • Рельєф місцевості.
 • Гідрогеологічні параметри і ймовірність їх змін під час будівельних робіт, а також експлуатації проектованого споруди і ін.

За результатами зібраних даних, забудовники отримують можливість підібрати найкращий тип фундаменту і правильно розрахувати глибину його залягання, беручи до уваги різні чинники, які можуть позначитися на процесі робіт і експлуатації об'єкта. Ігнорування інженерно-геологічних вишукувань і геодезичних досліджень в Полтаві, часто стає причиною деформацій стін, усадки фундаменту і затоплення підвальних приміщень грунтовими водами. З огляду на важливість подібних відомостей, довіряти проведення інженерної геології і геодезії слід тільки професіоналам.

Комплексна інженерна геологія і геодезія в Полтаві за найкращими цінами

Скориставшись послугами компанії « Топогруп » в Полтаві, будівельні організації та приватні забудовники мають можливість замовити інженерну геологію і геодезію для будівництва приватних будинків, багатоповерхових будинків, промислових споруд. Вартість виконуваних дипломованими експертами інженерно-геодезичних вишукувань, орієнтовно вказана на офіційному сайті в прейскуранті. До слова, вартість робіт розраховується в індивідуальному порядку і залежить від багатьох критеріїв, серед яких слід виділити:

 • Площа будівельного майданчика.
 • Наявність під'їзних шляхів.
 • Ступінь вивченості місцевості.
 • Поверховість і висота об'єкта.
 • Стадія проектування.

У той же час проводиться нами програма лояльності, що передбачає знижки і прозоре ціноутворення, дозволяє вигідно заощадити на послугах виняткової якості. Виконуючи інженерну геодезію або геологію в м Полтава, наші фахівці незмінно керуються чинними в Україні нормативно-правовими стандартами.

До очевидних переваг чиниться нами сервісу можна також віднести:

 1. Оперативність.
 2. Залучення до проекту найсучасніших засобів технічної підтримки, починаючи від високоточної вимірювальної техніки і закінчуючи надійними буровими установками.
 3. Принцип сумлінного виконання взятих на себе зобов'язань і індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Послідовність інженерно-геологічних і геодезичних вишукувань

Перш ніж приступити до роботи, експерти, керуючись наданими замовником ТЗ розробляють методи досліджень, вивчають архівні матеріали, що стосуються ділянки, визначаються з обладнанням. Далі слід рекогносцировка ділянки і польові випробування. На цьому етапі інженерна геологія і геодезія в Полтаві може виконувати за наступними напрямками:

 • Топографічна зйомка.
 • Буріння свердловин.
 • Створення опорної геодезичної мережі.
 • Винос кутів будівлі на місцевість.
 • Геофізичні роботи.
 • Взяття проб і зразків грунту, а також підземних вод.

Зібрані матеріали аналізуються і систематизуються, після чого лягають в підсумковий звіт службовець повним обґрунтуванням можливості проектування і будівництва капітальних споруд або комунікаційних мереж на конкретній ділянці.

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Полтава Полтава Полтава Полтава Полтава Полтава Полтава Полтава Полтава Полтава Полтава Полтава Полтава