loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Чернігів

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Чернигове

Інженерні вишукування в Чернігові

Проектування і зведення об'єкта господарської діяльності, житлового будинку, підземних і наземних комунікаційних мереж, так само як і інших капітальних споруд супроводжується проведенням інженерно-геодезичних вишукувань і геологічних досліджень в Чернігові.

В ході робіт, які виконуються в рамках інженерної геодезії та геології для будівництва, експерти виносять осі, головні точки, кути поворотів, розраховують обсяг земляних робіт, вивчають рельєф, виробляють буріння свердловин з метою збору зразків підземних вод і грунтів. Метою подібних заходів є комплексна оцінка ділянки, відведеної під будівництво в Чернігові, складання прогнозів щодо розвитку геологічних процесів, вибір типу фундаменту і розрахунок глибини його залягання, а також оптимізація бюджету будівництва.

До речі, інженерно-геологічні вишукування в Чернігові затребувані при здійсненні комерційних операцій з землею, оформленні землевпорядної документації, проектуванні ландшафтного дизайну. З огляду на важливість матеріалів, одержуваних за результатами інженерної геології і геодезії, необхідно ретельно підходити до вибору фахівців, яким можна довірити подібні дослідження.

Послуги інженерно-геологічної та геодезичної спрямованості в м Чернігів

Потрібно компетентна допомога дипломованих інженерів, готових оперативно вивчити всі аспекти підготовчих робіт, прорахувати можливі ризики, оптимізувати витрати для перерозподілу бюджету, а також узгодити документацію в контролюючих державних органах? Замовити інженерну геологію і геодезію в Чернігові для отримання дозволу на будівництво, так само як і рішення питань, пов'язаних з кадастровим реєстром і правовстановлюючими документами можна в компанії « Топогруп » .

Оцінити переваги співпраці з одним з лідерів в Україні, чия діяльність спрямована на дослідження геодезичної і геологічної спрямованості, можуть як приватні забудовники, так і великі будівельні компанії. До очевидних переваг інженерної геодезії та геології, здійснюваної нами в м Чернігів можна віднести:

  • Використання високоточних вимірювальних приладів, функціонального бурового обладнання та новітніх методик комп'ютерного аналізу.
  • Принцип індивідуального підходу, що дозволяє нам детально розробляти програму робіт з урахуванням наданого технічного завдання.
  • Прийнятна ціна на професійні послуги.
  • Виконання взятих на себе зобов'язань в максимально стислі терміни.
  • Суворе дотримання нормативно-правових положень, що діють в Україні.

Співпраця з нашими клієнтами здійснюється на підставі укладеного договору, в якому відображається вартість, терміни і перелік досліджень, а також інші принципово важливі моменти.

Алгоритм інженерно-геодезичних вишукувань і геологічних досліджень

Перед безпосереднім виконанням робіт в рамках інженерної геодезії та геології ділянки, фахівці вивчають ТЗ з додатком вихідних даних про об'єкт, архівні матеріали, розробляють план досліджень, визначається з необхідністю залучення тих чи інших засобів технічної підтримки.

Наступним етапом є польові випробування, перелік яких може включати буріння свердловин, виконавчу зйомку, винос осей, статичне зондування грунту. Зібрані матеріали після аналізу та систематизації в лабораторних умовах лягають в основу підсумкового звіту, в якому крім графічних матеріалів присутня пояснювальна записка з описом процесів використаних методик, отриманих результатів і складеними висновками, а також рекомендаціями.

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Чернігів Чернігів Чернігів Чернігів Чернігів Чернігів Чернігів Чернігів Чернігів Чернігів Чернігів Чернігів Чернігів