loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

План місцевості

План местности


от ₴ 1000 /за гектар

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • План местности
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Геодезических изыскания

Возможно Вас заинтересует

Подсчет объема земляных работ

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
4 день

Согласование

Согласовываем отчет в государственных органах
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Геодезичний план земельної ділянки

На етапі проектування будівельної споруди, у разі здійснення комерційних операцій, пов'язаних із земельною ділянкою, так само як і при вступі в права спадщини виникає необхідність в актуальній, правильно оформленій землевпорядній документації яка пройшла узгодження в муніципальних органах.

Серед всіляких актів і документів, особливе значення має план місцевості. Варто відзначити, що план місцевості - це топографічне креслення невеликої ділянки території в великому масштабі, який затребуваний в різних сферах людської діяльності, де необхідно орієнтуватися на території і досліджувати ділянки.

Звернувшись в компанію «ТОПОГРУП» кожен бажаючий має можливість замовити топографічний план земельної ділянки з вигідною економією для бюджету і гарантією якості.

Бурение скважин в Павлограде

Топографічний план земельної ділянки

Топографічний план земельної ділянки необхідний при отриманні дозволу на будівництво будь-яких архітектурних конструкцій. Необхідність в його наявності потрібно при благоустрії територій, розробці генерального плану, прокладанні інженерних комунікацій або при приєднанні до земельної наділу додаткових ділянок.

Примітно, що топоплан в залежності від поставлених завдань, може відображати фактичну інформацію про:
1. Рельєф;
2. Предмет місцевості;
3. Різновидність доріг;
4. Надземних і підземних інженерних комунікацій;
5. Водних об'єктів;
6. Межах земельних наділів;
7. Архітектурних об'єктах різного призначення із зазначенням поверховості та висоти;
8. Ґрунтово-рослинному покриві.

Для його складання нашими експертами проводиться топографічна зйомка в масштабах 1: 500 або 1: 200. З огляду на подібні відомості, фахівці створюють генплан місцевості або розробляють проект ландшафтного дизайну.

Крім вищезазначеного варіанту, зустрічається і ситуаційний план земельної ділянки, що дозволяє проаналізувати взаємодію конкретної місцевості з прилеглими житловими або промисловими об'єктами, так само як і технічними комунікаціями. Для його складання потрібно контурна зйомка плану місцевості.

Пятисотка в Днепре

Сопровождение строительства в Киеве

Послідовність складання плану місцевості

Якщо вам потрібен план ділянки в найкоротші терміни і за доступною ціною, кваліфіковані експерти компанії «ТОПОГРУП», готові взятися за виконання завдання будь-якої складності. На підготовчому етапі відбувається ознайомлення з технічним завданням, вивчення архівних матеріалів по об'єкту дослідження, узгодження термінів виконання робіт та складання кошторису з подальшим підписанням договору.

Наступний кроком стане проведення польових досліджень, які зводяться до зйомки місцевості. Всі заходи виконуються з використання високоточного вимірювального обладнання, що гарантує коректність інформації яка збирається. Далі всі дані отримані на польовому етапі аналізуються і систематизуються на стадії камеральної обробки з допомогою передових методик програмного забезпечення.

На заключному етапі складається и узгоджується в державних установах залишковий план місцевості, який в подальшому передається замовнику в наступний варіантах виконання:
1. В друкованому вигляді;
2. На цифровому носії;
Вартість послуг, що ми надаємо у сфері комплексних інженерно-геодезичних и геологічних вишукувань варіюється в демократичному діапазоні, в чому можна переконатися, ознайомившись з прейскурантом, розміщеним на офіційному сайті компанії «ТОПОГРУП».

План местности в Днепре

Бурение скважин в Киеве

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
План місцевості План місцевості План місцевості План місцевості План місцевості План місцевості План місцевості План місцевості План місцевості План місцевості План місцевості План місцевості План місцевості