loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Геологічний розріз

Геологический разрез


от ₴ 2000 /за услугу

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Геологический разрез
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Геологических изыскания

Возможно Вас заинтересует

Геология дорог

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Исследования

Проводим лабораторные исследования образцов
4 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Інженерно геологічний розріз

Інженерно-геологічний розріз по свердловинах - це вертикальний перетин земної кори від поверхні в глибину, в якому показано структуровану, пошарову будову залягання порід. За таким розрізом ми можемо мати уявлення про те, які породи залягають в земній товщі, дізнатися про наявність тріщин, розломів, а так само рівня ґрунтових вод. Інженерно-геологічний розріз може охоплювати різні за масштабом території від десятків метрів до кілометрів.

Після проведення всіх необхідних інженерно-геологічних вишукувань, складається технічний звіт, який містить інформацію про фізико-хімічних, фізико-механічних та міцності властивості ґрунтів. Всі ці дані підкріплені інженерно-геологічними розрізом, який візуально покаже все, що залягає в земній корі. За допомогою вищезгаданого зображення ми можемо зрозуміти точну будову території, порядок і систему залягання інженерно-геологічних елементів в земній корі.

Перед тим, як будувати будь-які споруди, на території проводяться геологічні та геодезичні дослідження. А побудований розріз по пробурених свердловинах на ділянці перед будівництвом, дозволить скласти правильні і точні рекомендації до зведення споруди.

Геологический разрез в Киеве

Вишукування під будівництво будь-яких споруд проводяться наступним чином:

На певну ділянку виїжджають буровики і геодезисти, де створюється план розміщення свердловин, потім проводиться прив'язка до геодезичної зйомки і фіксуються координати кожної виробки.
1. Етапи буріння свердловин (кількість і глибина свердловин обговорюється попередньо перед виїздом із замовником), проводиться відбір зразків з свердловин (моноліт ґрунту і проби води), для того, щоб визначити фізико-механічні та фізико-хімічні властивості ґрунтів, водного витягу та хімічного складу води;
2. Лабораторні дослідження відібраних зразків;
3. Камеральний етап - складання технічного звіту на основі бурових і лабораторних даних, і так само фондових матеріалів. На основі цих даних здійснюється побудова інженерно-геологічного розрізу (їх може бути декілька залежно від кількості і розташування свердловин);
4. Видача технічного звіту власнику ділянки і інженеру проектувальнику для подальшої роботи (заливка фундаменту і побудова споруди), який приймає рішення. Яким саме чином побудувати будівлі на даній території, враховуючи всі її особливості;

Сопровождение строительства в Днепре

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Геологічний розріз Геологічний розріз Геологічний розріз Геологічний розріз Геологічний розріз Геологічний розріз Геологічний розріз Геологічний розріз Геологічний розріз Геологічний розріз Геологічний розріз Геологічний розріз Геологічний розріз