loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Кропивницький

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Кропивницком

Інженерні вишукування в Кропивницького

На різних етапах будівництва заміського будинку, промислової споруди, житлового багатоповерхового будинку або комунікаційних мереж, а також інших капітальних об'єктів важливо провести інженерно-геологічні вишукування в Кропивницького спільно з геодезичними роботами.

Зібрані дані в ході всебічного дослідження майданчика для будівництва, дозволяють скласти прогноз щодо ймовірності розвитку небезпечних геологічних процесів під впливом природних і техногенних факторів, а також обґрунтувати проектування, стратегію робіт і експлуатацію об'єкта. Ось чому інженерно-геодезичні дослідження в комплексі з геологією ділянки повинні здійснюватися професійними організаціями з хорошою репутацією.

Чому Кропивницький вибирає інженерну геологію і геодезію від компанії «Топогруп»

За пріоритетний напрям діяльності компанії « Топогруп » в м Кропивницький є інженерно-геодезичні вишукування і геологічні роботи під будівництво. Ми цінуємо свою репутацію тому пропонуємо не тільки лояльні умови співпраці, що підтверджує вартість послуг, зазначених на офіційному сайті, а й гарантуємо сервіс до достоїнств якого слід віднести:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Високу швидкість виконання взятих на себе зобов'язань.
 • Складання підсумкового звіту відповідно до чинних в Україні нормативних положень і стандартів.

Компанія має в своєму розпорядженні сучасним вимірювальним обладнанням і функціональними буровими установками, що дозволяє дипломованим інженерам реалізовувати без затримок і зволікань найскладніші проекти. Виконане нами інженерна геологія і геодезія в Кропивницького дозволить зібрати необхідні дані для повного обґрунтування можливості проектування і будівництва. До слова, ціна інженерної геології або геодезії визначається індивідуально і залежить від таких параметрів ділянки, як:

 1. Площа.
 2. Поверховість планованого споруди.
 3. Транспортна доступність.
 4. Терміни.
 5. Ступінь вивченої місцевості.

У той же час, детально вивчивши стан грунтів, висоти знаходження водоносного горизонту, створивши геодезичну розбивочну основу і топографічну карту ділянки, ми надамо звіт, який забезпечить надійність, функціональність, безпеку і тривалий термін служби об'єкта, що цілком окупить витрати на інженерно -геодезичну послуги та геологічні роботи.

Геологія і геодезія: основні етапи дослідницьких робіт для будівництва

Інженерна геологія в Кропивницького в ході якої виконується буріння свердловин, статичне зондування грунту та інші роботи, спрямована на вивчення морфологічних характеристик грунту для вибору типу фундаменту, а також:

 • Будівельних матеріалів.
 • Різновиди гідроізоляції.
 • Проектування дренажних і зливових систем.

Інженерна геодезія в Кропивницького дозволяє скласти топографічні карти, що дозволяють комплексно оцінити стан ділянки на предпроектном етапі, а також здійснювати контроль у міру просування будівельних робіт, аж до введення об'єкта в експлуатацію.

Інженерна геодезія, що проводиться спільно з геологічними дослідженнями, замовити яку можна в компанії «Топогруп», включає в себе кілька етапів:

 1. Підготовка . Аналіз ТЗ, вивчення архівної документації, рекогносцировка місцевості, визначення обсягу досліджень і вибір оптимальних методик.
 2. Польові випробування . Топографічна зйомка ділянки, буріння свердловин, Штампові випробування, опис геолого-літологічного будови, взяття зразків ґрунту та ґрунтових вод.
 3. Камеральна обробка отриманих відомостей і складання підсумкового звіту у вигляді планів, схем, діаграм, математичних розрахунків, до яких додається пояснювальна записка.
Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Кропивницький Кропивницький Кропивницький Кропивницький Кропивницький Кропивницький Кропивницький Кропивницький Кропивницький Кропивницький Кропивницький Кропивницький Кропивницький