loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Виконавча зйомка

Исполнительная съемка


от ₴ 1000 /за гектар

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Исполнительную съемку
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Геодезических изыскания

Возможно Вас заинтересует

Кадастровая съемка

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
4 день

Согласование

Согласовываем отчет в государственных органах
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Виконавча геодезичних зйомка

На різних етапах будівництва з метою здійснення контрольних вимірів, які дозволяють своєчасно виявити невідповідності між проектною документацією та фактичними показниками проводиться виконавча зйомка земельної ділянки. Примітно, що сама виконавча зйомка є обов'язковою умовою при проведенні комплексних геодезичних вишукування під час будівництва промислових об'єктів та житлових архітектурних споруд, а також при прокладці підземних комунікацій.

Контрольні вимірювальні роботи від професійних експертів

Виконавча зйомка в будівництві входить у сферу компетентності компанії «ТОПОГРУП». За 10 років успішної діяльності, ми стали одними з лідерів за профілем своєї галузі, завдяки використанню сучасних технологій, високоточних вимірювальних інструментів і освоєння нових методик обробки даних.

Подсчет объёма земляных работ в Кременчуге

Замовити виконавчу зйомку інженерних комунікацій

Залежно від наданого замовником технічного завдання, дипломовані геодезисти з великим досвідом роботи готові зробити наступні види робіт:
1. Виконавча зйомка об'єкта, що має мету отримати загальні відомості щодо місцезнаходження будівельної дільниці, її рельєфу, під'їзних шляхів та прилеглих територій. Акцент ставиться на вимір діапазону висот ділянки і її загального ухилу.
2.Виконавча зйомка підземних комунікацій. Заходи відрізняються складністю і трудомісткістю, так як каналізаційні труби або дренажні системи візуально ідентифікувати неможливо. Грамотно виконана виконавча зйомка інженерних мереж, що знаходяться під землею, на всіх етапах будівництва покликана визначити їх точне місцезнаходження, взаємні перетини, ділянки врізок. В результаті складається план, керуючись яким можна в подальшому здійснювати ремонтні і профілактичні заходи під час експлуатацій споруд, без ризику збитку діючих мереж.
3.Виконавча зйомка котловану, яка реалізується для вимірювання обсягів ґрунту, що підлягає вилученню з метою звільнення простору для закладки фундаменту.
4.Викрнавча зйомка колон, що проводиться в тандемі з геодезичними дослідженнями, орієнтована на визначення можливих відхилень від будівельних стандартів часом зведення вертикальних об'єктів з проміжком не більше 5 метрів. За результатами вивчення стін, так само як і цегляних кладок складається креслення розрізу вертикальної конструкції, в якому відображається існуючий тиск на яруси кладки і позначається запас їх міцності.
5.Контрольно-виконавча зйомка, яка виконується після кожного етапу будівельних робіт або при консервації споруди. Отримані в ході дослідження дані лягають в основу документації для здачі об'єкта в експлуатацію, так само як і схем, що відображають характеристики благоустрою та параметри під'їзних шляхів.

Анализ почвы в Харькове

Бурение скважин в Днепре

Проведення виконавчої зйомки об'єкта

Не має значення, чи виконується нашими інженерами виконавча зйомка газопроводу або електричних силових кабелів, комплексні роботи реалізуються в кілька етапів:
1.Вивчення ТЗ наданого клієнтом і архівної документації при наявності такої, з подальшим визначенням переліку робіт.
2.Польові вишукування з використанням високоточних вимірювальних приладів.
3.Камеральная обробка отриманих на попередньому етапі результатів.
4.Наданний клієнту технічний звіт в паперовому вигляді або цифровому форматі містить текстову і графічну інформацію, яка буде показувати реальні відмінності наявних відомостей від закладених в проекті даних.

Исполнительная съемка в Одессе

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Виконавча зйомка Виконавча зйомка Виконавча зйомка Виконавча зйомка Виконавча зйомка Виконавча зйомка Виконавча зйомка Виконавча зйомка Виконавча зйомка Виконавча зйомка Виконавча зйомка Виконавча зйомка Виконавча зйомка