loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Житомир

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Житомире

Інженерні вишукування в Житомирі

Перед пошуком прокладених мереж підземних комунікацій, благоустроєм території міського парку або приватного володіння, з метою оновлення застарілих даних топографічної зйомки, а також при здійсненні комерційних операцій з земельним наділом потрібні інженерно-геодезичні вишукування і геологічні дослідження місцевості. Примітно, що інженерна геологія в Житомер, включаючи геодезичні роботи є необхідними заходами перед, вчасно і після завершення будівництва, будь то житлової будівлі або промислового об'єкта.

Широкий комплекс послуг інженерно-геологічної та геодезичної спрямованості в Житомирі

Потрібно скласти карту дна водойми, здійснити топографічну зйомку місцевості в масштабі 1: 500, визначити пляма забудови або розрахувати земляні роботи перед закладкою фундаменту? Подібні послуги готові надати дипломовані фахівці компанії « Топогруп ». Скористатися сервісом і замовити інженерно-геологічні вишукування доріг, трубопроводів або котеджу, так само як і геодезію під будівництво в Житомирі, що припускає винесення кутів будівлі на місцевість можна зв'язавшись з менеджерами наступними способами:

 1. Дзвінок по телефону, вказаному на сайті.
 2. Відправлення листа на наш e-mail.
 3. Замовити послугу «зворотного зв'язку».

Наявність сучасного обладнання, будь то електронний тахеометр або функціональних бурових установок дозволяє досвідченим фахівцям здійснювати інженерну геодезію і геологію для будівництва будь-якої складності. У сферу нашої компетентності входять наступні види досліджень:

 • Аерофотозйомка.
 • Винесення меж ділянки в натуру.
 • Супроводження будівництва.
 • Кадастрова, виконавча і топографічна зйомка.
 • Маркшейдерські роботи.
 • Буріння свердловин.
 • Геологія фундаменту.
 • Вивчення геоморфологічних характеристик грунтів і хімічного складу підземних вод.

До очевидних переваг таких послуг, як інженерна геодезія і геологія наданих нами в Житомирі і області слід віднести:

 • Доступна вартість.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Комплексна консультативна підтримка.
 • Гарантія якості.
 • Суворе дотримання умов договору.

Інженерно-геодезичні вишукування для будівництва в Житомирі, що проводяться спільно з дослідженнями геологічної спрямованості, мають своїм завданням отримання необхідних матеріалів для повного обґрунтування можливості проектування і зведення архітектурного об'єкта на конкретній ділянці. Інженерна геологія допомагає прийняти рішення щодо можливості проведення будівельних робіт, максимально коректно визначити тип фундаменту і глибину його залягання, а також правильно розрахувати кількість будматеріалів, оптимізувавши тим самим фінансові витрати.

Важливе значення має інженерна геодезія в Житомирі в ході якої визначаються справжні межі ділянки, виносяться кути будівлі на місцевість проводиться виконавча зйомка фундаменту і інженерних комунікацій. Примітно, що ціна інженерно-геодезичних робіт і геологічних вишукувань залежить від цілого ряду чинників, а саме:

 1. Площі ділянки.
 2. поверхового будується конструкції.
 3. Ступені вивченості території.
 4. видалення будівельного майданчика.
 5. Термінів виконання проекту.

За фактом виконаних робіт компанією «Топогруп» клієнту надається підсумковий звіт з графічними матеріалами у вигляді топографічного плану, креслень, таблиць, а також пояснювальною запискою, в якій описуються виконані роботи, отримана інформація, компетентні висновки та професійні рекомендації.

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Житомир Житомир Житомир Житомир Житомир Житомир Житомир Житомир Житомир Житомир Житомир Житомир Житомир