loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Супровід будівництва

Сопровождение строительства


от ₴ 4000 /за день

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Сопровождение строительства
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Геодезических изыскания

Возможно Вас заинтересует

Составление карты дна водоема

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
4 день

Согласование

Согласовываем отчет в государственных органах
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Геодезичний супровід будівництва

Необхідно комплексний супровід будівельних робіт при зведенні багатоповерхового житлового будинку або приватного будинку з гарантією якості і в найкоротші терміни? Компанія «ТОПОГРУП» ідеальний вибір. Від того наскільки професійно і коректно будуть виконані супутні роботи залежить, як довго і бездоганно зведений об'єкт буде виконувати свої утилітарні функції.

Сопровождение строительства в Днепре

Геодезичний супровід будівництва

Накопичений за роки успішної діяльності дипломованими інженерами досвід дозволяє здійснювати інженерний супровід будівництва об'єкта, незалежно від його призначення (житлові і промислові будівлі, підземні комунікації, ЖД і автомобільні магістралі).

Присутність нашого експерта на ділянці гарантує, що об'єкт, який вводиться в експлуатацію повністю відповідатиме проектно-технічній документації. Такий підхід покликаний заощадити фінансові витрати клієнта і оптимізувати кошторис на проведення запланованих робіт. У цьому контексті кошторисний супровід будівельних робіт на підготовчому етапі стане запорукою зведення до мінімуму можливих непередбачених витрат, так як дозволяє на стадії проектування оцінити обсяг інвестицій, зробивши тим самим проект економічно доцільним.

У зону нашої відповідальності входить технічний супровід, ціна якого визначається індивідуально. Крім моніторингу якості будівельних заходів, фахівці контролюють дотримання вимог до виконання монтажних і декоративно-оздоблювальних операцій, використання будматеріалів, зазначених у проектній документації. Особливе значення має геодезичний супровід будівництва, що має на увазі топографічні вишукування і інженерні заходи , які виконуються на етапі зведення конструкції. В ході таких робіт вирішуються наступні завдання:
1. Дослідження ділянки, відведеної під будівництво;
2. Виконання геодезичних вимірювань;
3. Моніторинг за всіма етапами реалізації проекту і складання необхідних документів;
4. Підготовка і здача звітної документації щодо виконаного геодезичного забезпечення після закінчення будівництва.

Сопровождение строительства в Кривом рогу

Сопровождение строительства в Киеве

Вартість супроводу будівництва об'єктів

У нас можна замовити комплексний геологічний супровід будівництва під ключ по привабливій ціні, орієнтовна вартість якої вказана в прейскуранті на офіційному сайті компанії. До слова, терміни виконання робіт, їх обсяги та інші принципово значущі деталі, в обов'язковому порядку знаходять своє відображення в договорі, що укладається як з приватними особами, так і корпоративними клієнтами.

Геология сооружений в Николаеве

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Супровід будівництва Супровід будівництва Супровід будівництва Супровід будівництва Супровід будівництва Супровід будівництва Супровід будівництва Супровід будівництва Супровід будівництва Супровід будівництва Супровід будівництва Супровід будівництва Супровід будівництва