loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Суми

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Сумах

Інженерні вишукування в Сумах

Будь-яке капітальне спорудження, будь то лінійні магістралі або багатоповерховий житловий будинок, простоїть набагато довше, якщо на ділянці відведеним під будівництво на етапі проектування будуть виконані інженерно-геологічні вишукування і геодезичні роботи в Сумах. Основним завданням, яке ставлять перед собою експерти є отримання фактичних даних про стан території, її адаптивності під будівництво конкретного споруди. Іншими словами, грамотно виконана інженерна геодезія і геологія в Сумах дають реалістичне уявлення щодо перспектив будівельних робіт.

До речі, інженерно-геодезичні дослідження в комплексі з дослідженнями геологічної спрямованості затребувані в сфері оформлення землевпорядної документації, розробки і видобутку останніх копалин, включаючи ситуації, коли плануються комерційні операції з земельним наділом.

Інженерна геологія і геодезія в м Суми: оперативно, якісно

Звернувшись в компанію « Топогруп » у Сумах, вам надається можливість замовити інженерну геологію і геодезію ділянки на якому планується звести будівельний об'єкт. Надані нами комплексні послуги з урахуванням технічного завдання можуть включати в себе наступні види досліджень:

 • Буріння свердловин.
 • Фізико-морфологічний аналіз ґрунтів.
 • Виконавча зйомка.
 • Топографічна зйомка.
 • Винесення меж ділянки в натуру.
 • Пошук інженерних мереж.
 • Топографічна зйомка зі складанням плану місцевості та ін.

Примітно, що вартість проведеної дипломованими фахівцями інженерної геології і геодезії розраховується в індивідуальному порядку. На ціну, обов'язково відображається в укладається з клієнтом договорі, впливає цілий ряд факторів, таких як:

 1. Площа ділянки.
 2. Терміни виконання робіт.
 3. Висота споруджуваного споруди.
 4. Ступінь вивченості майданчики для будівництва.
 5. Етап проектування.
 6. Транспортна доступність.

Використовувані нами високоточні вимірювальні прилади, функціональні бурові установки та інші засоби технічної підтримки, включаючи передові методики комп'ютерного аналізу дозволяють:

 • Грамотно розробити проектну документацію, що служить підставою для проходження експертизи в муніципальних органах з метою отримання дозволу на будівництво.
 • Комплексно вивчити рельєф місцевості, властивості грунту корозійну активність підземних вод, розрахувати тип фундаменту і визначити його глибину залягання, підібрати оптимальне місце для забудови.
 • Скласти прогноз щодо розвитку небезпечних геологічних процесів під впливом природних і техногенних факторів.

Як проводяться інженерні вишукування?

Інженерна геодезія в Сумах, виконувана спільно з роботами геологічної спрямованості, починається з підготовки, що має на увазі вивчення ТЗ, збір і обробка архівних матеріалів, пов'язаних з ділянкою, розробку програми досліджень на підставі наданого технічного завдання. Далі інженерна геологія і геодезія переходить на польовий етап. Після рекогносцировки ділянки здійснюється комплекс топографо-геодезичних вишукувань, буріння свердловин, зондування грунту, збір зразків підземних вод і гірських порід.

В умовах лабораторії, зібрані матеріали вивчаються, аналізуються і систематизуються, після чого лягають разом з пояснювальною запискою і рекомендаціями в основу технічного звіту. Керуючись подібними документами, замовник отримує дозвіл на будівництво у Сумах, а забудовники інформацію, яка забезпечить надійність, функціональність, тривалий термін служби і безпеку споруджуваного споруди.

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Суми Суми Суми Суми Суми Суми Суми Суми Суми Суми Суми Суми Суми