loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Чернівці

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Черновцах

Інженерні вишукування в Чернівцях

Такі дослідження, як інженерно-геологічні вишукування в Чернівцях і геодезичні роботи на будівельному майданчику, дозволяють на етапі проектування отримати дані, з огляду на які можна звести безпечний і довговічний архітектурний об'єкт. Справа в тому, що, якщо не вивчити склад грунтів, корозійну активність підземних вод, рельєф місцевості і ряд інших параметрів існує ризик підтоплення фундаменту, деформації стін, загальна просадка споруди, відхилення площині від вертикалі.

Щоб уникнути подібного сценарію, проектування будь-якого об'єкта капітального будівництва необхідно здійснювати, керуючись матеріалами, отриманими в ході інженерно-геодезичних вишукувань і геологічних досліджень. До слова, інженерна геодезія і геологія затребувані не тільки для будівництва, але і в сфері землеустрою та кадастру, коли потрібно винесення в натуру земельних ділянок, визначення їх площі і меж, внесення оновлень до генеральних планів та топографічні карти.

Інженерна геологія і геодезія в Чернівцях активно використовується при розробці видобутку корисних копалин, а також благоустрій муніципальних парків і приватних володінь.

Чому інженерну геодезію і геологію в Чернівцях необхідно довірити компанії «Топогруп»

Звернувшись в компанію « Топогруп », приватні забудовники та корпоративні клієнти в м.Чернівці отримують можливість замовити онлайн або зв'язавшись по зазначеним на сайті контактними даними інженерну геологію і геодезію ділянки з гарантією якості. Накопичений нами за 11 років успішної діяльності в різних містах України безцінний досвід дозволяє братися за виконання проектів будь-якої складності.

Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві на перспективу з кожним партнером зробимо все від нас залежне, щоб подібна кооперація приносила взаємовигідну комерційну користь і позитивні емоції. З урахуванням наданого замовником технічного завдання, ми готові надати широкий комплекс послуг, серед яких підвищений попит мають:

 • Буріння свердловин.
 • Підрахунок обсягу земляних робіт.
 • Контрольні, виконавчі, кадастрові та топографічні зйомки.
 • Винос в натуру і розбивка осей, висотних відміток.
 • Створення геодезичної основи.
 • Пошук інженерних мереж.
 • Аналіз властивостей і складу грунтів, а також підземних вод та ін.

До очевидних переваг досліджень, які виконуються дипломованими експертами в рамках інженерної геології і геодезії, слід віднести:

 1. Максимально стислі терміни.
 2. Доступна ціна.
 3. Консультативна підтримка.
 4. Дотримання діючих в Україні нормативно-правових положень.
 5. Застосування сертифікованого передового обладнання, починаючи від сучасних вимірювальних приладів і закінчуючи функціональними буровими установками.

Ми приступаємо до виконання взятих на себе зобов'язань на підставі укладеного з клієнтом двостороннього договору, в якому прописується фіксована вартість, терміни, а також перелік методик.

Головні етапи досліджень геодезичної і геологічної спрямованості

Інженерна геодезія і геологія ділянки в м.Чернівці починається з ознайомлення ТЗ, вивчення архівної документації, розробки програми досліджень. На польовому етапі, фахівці виконують рекогносцировку місцевості і реалізують заплановані методики досліджень. Зібрані матеріали аналізуються і систематизуються в лабораторних умовах, після чого лягають в основу підсумкового звіту, який доповнює пакет документів необхідний для отримання дозволу під будівництво.

Погоджений з контролюючими державними органами технічний звіт служить юридичною підставою для проектування наміченого архітектурного об'єкта.

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці Чернівці