loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Дніпро

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Днепре

Інженерні вишукування в Дніпрі

Такі науки, як геологія і геодезія мають велике практичне значення для людини. Наприклад, комплексні інженерно-геологічні вишукування в Дніпрі, так само як і роботи геодезичної спрямованості затребувані при розробці покладів корисних копалин, а також у разі оформлення землевпорядної документації. Особливу популярність послуг входять в сферу компетентності дипломованих фахівців придбали в області будівництва житлових будинків, промислових споруд, мостів, газопроводів і автотрас.

Професійні інженерно-геологічні вишукування і геодезичні дослідження в Дніпрі

Скориставшись послугами компанії « Топогруп » в Дніпрі фізичні особи та корпоративні клієнти отримують можливість замовити інженерно-геодезичні та геологічні роботи для будівництва. В ході виконуваних нами робіт перелік яких визначається технічним завданням і може включати топографічну зйомку, буріння свердловин, вивчення перепаду висот, проводиться всебічне вивчення ділянки.

Основна мета інженерної геології і геодезії в Дніпрі зводиться до отримання топографічних карт і планів, аналізу стану природних об'єктів, вивчення фізико-механічних властивостей грунту і висоти знаходження водоносного горизонту. Подібна інформація дозволяє об'єктивно оцінити умови ділянки, відведеної під будівництво і виконати грамотне проектування об'єкта.

До конкурентних переваг інженерно-геодезичних вишукувань і геологічних робіт в Дніпрі, що входять в сферу компетентності компанії «Топогруп», можна віднести:

  • Демократична вартість.
  • Принцип індивідуального підходу до кожного клієнта.
  • Виконання проекту будь-якої складності в найкоротші терміни.
  • Гарантія якості.

Примітно, що інженерна геодезія в Дніпрі, так само як і дослідження геологічної спрямованості виконуються дипломованими експертами з великим досвідом роботи, тоді як використання сучасного вимірювального обладнання і бурових установок обумовлює високу точність результатів. До слова, орієнтовна ціна різних послуг вказана в прайсі на офіційному сайті, тоді як остаточна цифра озвучується після вивчення технічного завдання і встановлюється в індивідуальному порядку.

Інженерна геологія і геодезія: цілі, види робіт, послідовність досліджень

Інженерно-геодезичні дослідження в Дніпрі здійснюються з використанням спеціального обладнання:

  • GPS-техніка.
  • Оптичні прилади (нівеліри, теодоліти, електронні тахеометри, лазерні далекоміри).

За результатами виконаної інженерної геодезії для будівництва складаються топографічні карти, які служать обгрунтуванням проектування, будівництва та експлуатації споруд.

Інженерна геологія в Дніпрі включає в себе буріння свердловин з метою збору зразків грунтів і підземних вод, статичне зондування та інші геофізичні дослідження. Всебічне вивчення рельєфу і механічного складу в грунтових породах дозволяє оцінити ступінь сейсмічної небезпеки та інших несприятливих чинників здатних вплинути на придатність ділянки для будівництва.

Варто відзначити, що в більшості випадків інженерно-геологічні вишукування проводяться спільно з геодезичними дослідженнями в кілька етапах:

  1. Підготовчий - вивчення технічного завдання, збір і аналіз архівних матеріалів, визначення обсягу досліджень і переліку робіт в соответствии с ТЗ, укладення договору з клієнтом в якому зазначаються строки виконання проекту, його вартість та інші принципово важливі моменти.
  2. Польовий - реалізація на місцевості запланованих робіт.
  3. Камеральний - аналіз зібраних даних і складання підсумкового звіту.
Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Дніпро Дніпро Дніпро Дніпро Дніпро Дніпро Дніпро Дніпро Дніпро Дніпро Дніпро Дніпро Дніпро