loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Одеса

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Одессе

Інженерні вишукування в Одесі

Чи плануєте продати земельну ділянку, виконати роботи з благоустрою присадибної території або замислюєтеся про підведення до нового дому газу і каналізації? У всіх випадках вам буде потрібно інженерно-геологічні вишукування в Одесі спільно з геодезичними заходами. Комплекс досліджень, які виконуються в рамках інженерної геології і геодезії спрямований на отримання такої інформації:

 • Рельєф місцевості.
 • Перепади висот.
 • Наявність на ділянці об'єктів природного або штучного походження.
 • Фізико-морфологічні властивості грунтів і хімічні характеристики підземних вод.
 • Присутність на території раніше прокладених мереж підземних комунікацій та ін.

Головною метою, яку переслідує інженерна геодезія і геологія в Одесі є повна оцінка умов ділянки, що вкрай необхідно на етапі проектування перед будівництвом.

Професійні інженерно-геодезичні вишукування і геологічні дослідження для будівництва в Одесі

Шукайте в Одесі організацію готову в найкоротші терміни провести розрахунок обсягу земляних робіт, виконавчу зйомку фундаменту, топографічну зйомку ділянки під будівництво? Подібні послуги, а також цілий ряд інших робіт входять в комплекс інженерно-геодезичних вишукувань і геологічних досліджень можна замовити в компанії « Топогруп », зв'язавшись з менеджерами за вказаними на сайті контактними даними.

Виконуючи інженерну геодезію спільно з геологічними роботами для будівництва в Одесі, дипломовані фахівці використовують сучасні вимірювальні прилади і надійне бурове обладнання, що гарантує високу якість результату. У сферу нашої компетентності входить наступні види послуг:

 • Аерофотозйомка.
 • Буріння свердловин.
 • Аналіз ґрунтів і підземних вод.
 • Виконавча зйомка.
 • Пошук інженерних мереж.
 • Розбивка осей.
 • Топографічна зйомка та інше.

До конкурентних переваг виконуваних нами інженерно-геодезичних вишукувань і геології слід віднести не тільки оперативність і точність даних, але і доступну вартість. До слова, останній фактор розраховується в індивідуальному порядку за сукупністю наступних моментів:

 • Обсяг досліджень.
 • Площа ділянки.
 • Кількість поверхів та висота об'єкта.
 • Наявність під'їзних шляхів.
 • Терміни.

В цілому запропонована нами ціна на конкретні види робіт далека від захмарних цифр і вважається однією з найбільш лояльних в Одесі і по всій Україні.

Інженерна геологія і геодезія: основні етапи і особливості їх проведення

Комплексна інженерна геологія і геодезія ділянки виконується дипломованими експертами в наступній послідовності:

 1. Ознайомлення з технічним завданням, вивчення матеріалів минулих досліджень, визначення стратегії досліджень на підставі наявного ТЗ, отримання дозволів на виконання робіт.
 2. Складання з клієнтом договору, в якому відображені терміни, обсяги і вартість інженерно-геодезичних і геологічних заходів.
 3. Рекогносцирування ділянки з метою огляду території і визначення під'їзних шляхів для транспортування засобів технічної підтримки.
 4. Виконання запланованих робіт, будь то зйомка геодезичних мереж, буріння свердловин, вилучення зразків грунту або зондування грунту.
 5. Лабораторні дослідження з подальшою систематизацією результатів і складання підсумкового звіту, який передається замовнику в паперовому вигляді або електронному форматі.

Керуючись отриманої документацією, забудовник може приступати до будівельних робіт, що гарантує надійність, безпеку і довговічність споруди, що зводиться.

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Одеса Одеса Одеса Одеса Одеса Одеса Одеса Одеса Одеса Одеса Одеса Одеса Одеса