loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Геологія доріг

Геология дорог


от ₴ 2500 /за километр

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Геологию дорог
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Геологических изыскания

Возможно Вас заинтересует

Геология коттеджа

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Исследования

Проводим лабораторные исследования образцов
4 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Що включає в себе геологія доріг?

Геологія дороги - один з важливих факторів, який впливає на їх якість і довговічність. У нашій компанії Ви зможете замовити геологічні вишукування під асфальтні дороги, завдяки якому дорожні споруди будуть спроектовані якісно.

Перед тим, як почати розробку, реконструкцію або капітальний ремонт робочого проекту автодороги або інженерних споруд по трасі, вивчаються деякі аспекти місцевих інженерно-геологічних умов:
1. Фізико-механічні параметри, літологічна будова верхніх шарів гірничих порід на конкретну глибину під шляхобудівельних вишукувань;
2. Гідрогеологічні умови, які вказують на розташування рівня ґрунтових вод до поверхні, а також їх хімічний склад;
3. Сейсмічні процеси та їх динаміка.

Залежно від протяжності автодороги і її призначення, геологічні вишукування включають в себе різні види досліджень. На початковому етапі досліджень під автотраси, первинна інформація обробляється на основі тих даних, які проводилися на найближчих ділянках недалеко від даної дороги. Потім, ця інформація перевіряється і аналізується. Проводиться рекогносцировка на місцевості і аерофотозйомка (для виявлення взаємозв'язку рельєфу з розташуванням геологічних структур).

Далі йде етап детальних геологічних досліджень. Після відбору аналізу, проводиться комплекс методів, які нам дозволяють отримати точні і достовірні дані для проектного звіту.

Сюди входять:
1. Інженерно-геофізичні роботи;
2. Буріння з відбором проб ґрунту і води;
3. Випробувальні роботи (зондування, штампові випробування, оцінка опору зсувними і зрізаними навантаженнями);
4. Режимні гідрогеологічні спостереження підземних вод на даній ділянці.

Заключним етапом є лабораторні та камеральні роботи. Всі проби ґрунтів, відібрані на ділянці досліджень, відправляються в лабораторний центр нашої компанії. Визначаються механічні властивості ґрунтів, які допомагають визначити міцність ґрунтової основи дороги. Так само виконується хімічний аналіз води, а потім складається детальний інженерно-геологічний звіт.

Анализ почвы в Киеве

Поиск инженерных сетей в Ужгороде

Яка ціна вишукувальних послуг?

Залежно від геологічної будови, змінюється і ціна на послуги. Все залежить від категорії складності геології, визначити яку можливо при бурінні порід. Після всіх необхідних досліджень, створюється проект планування досліджуваної території. Після ретельного вивчення, ми отримуємо об'єктивні дані, які нам допомагають:
визначити, якими головними конструктивними елементами володіє автодорога;
розрахувати основу, дорожні конструкції (мости, труби), які необхідні для міцності і стійкості при великих навантаженнях;
встановити заходи по мінімізації шкоди на навколишнє середовище;
реалізувати саме ті інженерні заходи, завдяки яким автомобільні дороги будуть захищені від природних факторів.

Геология дорог в Запорожье

Ціна на геологію для доріг

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва автодоріг повинні проводиться по встановленому законодавчому принципу. Досвідчені геодезисти нашої компанії виконують певну низку дій, яка включає в себе:
топографічний план місцевості, який включає в себе геодезичні і топографічні особливості рельєфу (обриви, яри, насипу, заболочені території).

До геологічних вишукувань відноситься геологічна зйомка, для якої застосовують електрозондірування. Також виконується дослідження рельєфу території і рослинності, яка на ньому знаходиться. При правильно проведених геологічних дослідженнях можна визначити ділянку, на якому в подальшому буде прокладена траса.

Геология дорог в Харькове

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Геологія доріг Геологія доріг Геологія доріг Геологія доріг Геологія доріг Геологія доріг Геологія доріг Геологія доріг Геологія доріг Геологія доріг Геологія доріг Геологія доріг Геологія доріг