loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Хмельницький

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Хмельницком

Інженерні вишукування в Хмельницькому

Геодезія та геологія вважаються одними з найстародавніших наук, історія яких сягає в далекі античні часи. Сьогодні інженерно-геодезичні дослідження в Хмельницькому спрямовані на вимірювання відстаней і кутів, з подальшим здійсненням необхідних розрахунків. В ході робіт, які виконуються в рамках інженерної геодезії, відбувається обчислення та детальний опис координат меж земельного наділу, здійснюється установка межових знаків, розраховується площа і досліджуваної території, складаються топографічні карти і межові плани.

Інженерно-геологічні вишукування в м Хмельницький спрямовані на комплексне вивчення властивостей ґрунтів і підземних вод на окремих ділянках. З урахуванням вирішуваних завдань перелік інженерно-геодезичних вишукувань, що реалізуються спільно з геологічними роботами, може варіюватися. Затребуваність подібних послуг актуальна в багатьох практичних сферах, а саме:

 • Для цілей кадастру та землеустрою.
 • Перед прокладкою або пошуком підземних комунікацій.
 • Внесення змін до генеральних планів та топографічні карти.
 • Благоустрій території міського парку або присадибної ділянки.

Найбільше значення інженерна геологія і геодезія в Хмельницькому придбали в будівельній галузі, так як дозволяють об'єктивно оцінити перспективи будівництва і гарантувати безпечну експлуатацію споруджуваного об'єкта.

Де замовити в м Хмельницький геологію і геодезію ділянки?

Потрібно виконавча зйомка фундаменту, виникла необхідність в створенні геодезичної основи будівельного майданчика або потрібно здійснити моніторинг за деформацією архітектурної споруди? Інженерна геодезія і геологія для будівництва та інших цілей є пріоритетним напрямком успішної діяльності компанії « Топогруп » в м Хмельницький.

Скористатися сервісом можуть, як приватні забудовники, так і корпоративні клієнти, яким ми пропонуємо одні з найбільш лояльних умов співпраці, як в м Хмельницький, так і в усій Україні. Професійні послуги дипломованих інженерів дозволять вивчити всі аспекти підготовчих робіт, прорахувати можливі ризики, оптимізувати витрати для перерозподілу бюджету, а також пройти узгодження проектної документації в контролюючих органах.

Для того, щоб замовити інженерну геодезію або геологію з нашою допомогою, ви можете заповнити онлайн форму на послугу зворотний дзвінок або зв'язатися з менеджерами за вказаними на сайті телефонними номерами. До слова, програма досліджень визначається в індивідуальному порядку і в залежності від наданого замовником ТЗ, може включати в себе наступні послуги:

 • Контрольні, виконавчі, кадастрові або топографічні зйомки.
 • Винесення меж ділянки в натуру.
 • Підрахунок обсягу земляних робіт.
 • Розбивка осей.
 • Буріння свердловин і статичне зондування грунту.
 • Вивчення властивостей ґрунтів і хімічний аналіз підземних вод та ін.

Вартість робіт залежить від віддаленості земельного наділу, ступеня його вивченості, виду досліджень і термінів виконання проекту. Основні параметри, особливо такі як тимчасові рамки, перелік досліджень і фіксована ціна знаходять своє відображення в договорі, що укладається нами з замовником.

Алгоритм виконання послуги - інженерні вишукування

Не має значення чи виконуються інженерно-геологічні та геодезичні роботи під будівництво в Хмельницькому або для державного земельного кадастру, заплановані дослідження реалізуються в 3 етапи:

 1. Підготовка.
 2. Робота в поле.
 3. Лабораторний аналіз з камеральною обробкою зібраного матеріалу.

Результати досліджень з висновками і рекомендаціями надаються замовникові у вигляді підсумкової технічної документації.

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Хмельницький Хмельницький Хмельницький Хмельницький Хмельницький Хмельницький Хмельницький Хмельницький Хмельницький Хмельницький Хмельницький Хмельницький Хмельницький