loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Буріння свердловин

Буріння інженерно геологічних свердловин


від ₴ 350 /за п.м.

  • Що ви отримуєте?
  • Персонального менеджера
  • Буріння свердловин
  • Технічний звіт
  • Узгодження
Также мы предоставляем другие виды

Геологических изыскания

Возможно Вас заинтересует

Геологический разрез

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Исследования

Проводим лабораторные исследования образцов
4 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Буріння інженерно геологічних свердловин

Одним з важливих етапів досліджень геологічної спрямованості є буріння свердловин. Подібні заходи спрямовані на всебічне дослідження геолого-літологічного будови розкритого розрізу, а також властивостей гірничих порід. Здійснюючи буріння інженерно-геологічних свердловин, профільні експерти відбирають зразки ґрунту і підземних вод, відправляючи їх на вивчення в лабораторію. Завдяки грамотно виконаним роботам, забудовники ще перед початком проектування архітектурної споруди, отримують детальні відомості наступного характеру:
1. Хімічні, фізичні та морфологічні характеристики ґрунту;
2. Висоту знаходження водоносного горизонту і його властивості;
3. Глибину промерзання ґрунту;
4. Ступінь сдимистості ґрунту .;

Таким чином буріння свердловин під будівництво дозволяє коректно визначитися з типом і габаритами фундаменту майбутнього об'єкта, підібрати найбільш оптимальне місце для забудови, а також виключити ймовірність підтоплення підвальних приміщень ґрунтовими водами.

Съемка дна водоема в Запорожье

Основні методи буріння свердловин

Буріння геологорозвідувальних свердловин з метою отримання достовірних даних про ґрунти на території, відведеній під будівництво виконується з використанням самохідних установок і переносного обладнання. Залежно від поставлених завдань буріння геологічних свердловин може здійснюватися кількома способами:
1. Вібраційним;
2. Ударно-канатним;
3. Шнековим;
4. Колонковим;

Вибір на користь того чи іншого варіанта обумовлений геологічними умовами місцевості, а також технічним завданням, яке надається замовником.

Бурение скважин в Полтаве

Де можна замовити буріння свердловин з вигідною економією для бюджету?

Дипломовані інженери компанії «ТОПОГРУП» готові провести буріння свердловин під будівництво і з метою вивчення властивостей гірничих порід найкоротші терміни і по доступній ціні. Вартість, за якою ви можете замовити таку затребувану послугу, як буріння свердловин на ділянці залежить від способу буріння, кількості свердловин, ступеня складності робіт і термінів їх реалізації. Орієнтовна ціна за метр вказана в прейскуранті на офіційному сайті компанії.

Результатом наших досліджень стане надання замовнику підсумкового звіту в паперовому вигляді або в цифровому форматі. Наявність сучасних бурових установок різних габаритів і потужностей дозволяє нам оперативно виконувати взяті на себе зобов'язання, як на ділянках, що мають доступ для під'їзду бурової техніки, так і на територіях з високою щільністю забудови.

Бурение скважин в Кривом Роге

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Буріння свердловин Буріння свердловин Буріння свердловин Буріння свердловин Буріння свердловин Буріння свердловин Буріння свердловин Буріння свердловин Буріння свердловин Буріння свердловин Буріння свердловин Буріння свердловин Буріння свердловин