loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Івано-Франківськ

Ми працюємо по всій Україні

Інженерна геологія і геодезія для будівництва в Івано-Франківську

Інженерні вишукування в Івано-Франківську

Інженерна геологія в Івано-Франківську, проводиться спільно з геодезичними вишукуваннями та представляє собою комплекс заходів в ході яких визначаються перепади висот, досліджується ландшафт ділянки, проводиться фізико-хімічний аналіз ґрунтів і корозійної активності підземних вод, а також виконується пошук існуючих мереж підземних комунікацій.

Грамотно виконані роботи для будівництва дозволять правильно спланувати будівництво споруди, розрахувати обсяг земляних робіт, так само як і уникнути ризиків, пов'язаних з усадкою ґрунту. До того ж, інженерна геодезія в Івано-Франківську включає геологічні вишукування затребувані при оформленні землевпорядної документації, перед благоустрієм земельного наділу або в разі поновлення застарілих даних на топографічній карті.

Де замовити інженерно-геологічні вишукування і геодезичні дослідження в Івано-Франківську

Необхідна виконавча зйомка фундаменту або стін під час будівництва, потрібно правильно підібрати вид гідроізоляції або винести кути будівлі на місцевість? Інженерно-геодезичні вишукування і геологія ділянки в Івано-Франківську - пріоритетні напрямки діяльності компанії «Топогруп». Команда досвідчених фахівців надає комплексні послуги з гарантією якісного результату, серед яких слід виділити:
 • Аерофотозйомка.
 • Розбивка вісь.
 • Виконавча або топографічна зйомка.
 • Складання карти дна водойми.
 • Буріння свердловин.
 • Вивчення фізико-морфологічних властивостей ґрунтів і хімічних характеристик підземних вод.

Скористатися сервісом і замовити інженерно-геологічні вишукування під будівництво або маркшейдерські роботи можна в Івано-Франківську, зв'язавшись з менеджером компанії за вказаними на сайті даними.

До конкурентних переваг амбітної команди професіоналів слід віднести:
 • Використання сучасних методів і технологій.
 • Застосування високоточних вимірювальних інструментів і передових бурових установок.
 • Освоєння інноваційних методик обробки даних в умовах лабораторії за допомогою комп'ютерних програм.
 • Прийнятна ціна і гнучка система знижок.
 • Максимально короткі терміни виконання проектів будь-якої складності.

До слова, тимчасові рамки проведення інженерної геології спільно з геодезичними заходами, їх обсяги, а також фіксована вартість та інші принципово важливі моменти, в обов'язковому порядку знаходять відображення в договорі, що укладається з клієнтом.

Інженерна геологія і геодезія: основні етапи робіт і значимість досліджень

Інженерна геодезія в Івано-Франківську дозволяє всебічно оцінити ділянку, на якій планується будівництво. До того ж, виконавча зйомка на різних етапах робіт є гарантією безпеки і довговічності споруди. У свою чергу інженерна геологія спрямована на вивчення міцних показників ґрунтової основи, глибини промерзання і корозійної активності ґрунту, включаючи хімічний аналіз підземних вод. На підставі такої інформації визначається тип фундаменту, розраховується глибина його залягання і встановлюється необхідність додаткових заходів щодо захисту і зміцнення підстави споруди.

Улюблені види інженерно-геологічних вишукувань і геодезичних досліджень реалізується в такій послідовності:
 • Підготовка з вивченням ТЗ і архівної документації.
 • Польові роботи, що включають буріння свердловин, зондування ґрунту, вилучення проб підземних вод, топографічна зйомка, винос кутів будівлі та ін.
 • Камеральний етап, що має на увазі лабораторні дослідження і обробку зібраних даних з подальшою їх систематизацією в підсумковому звіті.
Люди полюбляють нас

Найкраще про нас скажуть наші клієнти

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Пошта

Info@topogroup.org

Телефони

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Івано-Франківськ Івано-Франківськ Івано-Франківськ Івано-Франківськ Івано-Франківськ Івано-Франківськ Івано-Франківськ Івано-Франківськ Івано-Франківськ Івано-Франківськ Івано-Франківськ Івано-Франківськ Івано-Франківськ