loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Луцьк

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Луцке

Інженерні вишукування в Луцьку

Професійно організовані і виконані інженерно-геодезичні дослідження в комплексі з геологічними роботами в Луцьку спрямовані на отримання всебічної інформації про ділянку, яка необхідна в наступних випадках:

 • Перед благоустроєм території міського парку або приватного володіння.
 • Прокладка нових інженерних комунікацій, будь то газ або каналізація.
 • Поділ земельного наділу або додаток до нього додаткової ділянки.
 • Оформлення землевпорядної документації.

Особливе значення інженерна геологія і роботи геодезичної спрямованості має в сфері будівництва, так як дозволяє отримати необхідні матеріали для повного підстави можливості проектування і зведення капітальних споруд.

Комплексні послуги з інженерної геології і геодезії в Луцьку

Потрібно розрахувати обсяг земляних робіт, підібрати оптимальну конфігурацію фундаменту, здійснити винос кутів будівлі на місцевість або зробити моніторинг за осадкою споруди? Інженерно-геологічні вишукування включаючи геологічні роботи для будівництва приватних будинків і житлових багатоповерхових будинків в Луцьку входять в сферу компетентності компанії « Топогруп ». За роки нашої діяльності, нам вдалося втілити в життя безліч успішних проектів різного ступеня складності.

Конкурентні переваги компанії складаються у використанні сучасних вимірювальних приладів, функціональних бурових установок і освоєнні інноваційних методик лабораторної обробки даних. Прийнявши рішення замовити з нашою допомогою буріння свердловин, топографічну зйомку або пошук інженерних мереж, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте сервіс, до переваг якого можна віднести:

 • Прийнятна ціна, причому не тільки для корпоративних клієнтів, але і фізичних осіб.
 • Індивідуальний підхід до кожного проекту.
 • Оперативність.

До речі, терміни протягом яких проводиться інженерна геологія або геодезичні роботи в Луцьку залежать від кількості свердловин, методик польових випробувань, обсягу лабораторних експертиз та інших моментів. Примітно, що вартість комплексних досліджень під будівництво також розраховується індивідуально за сумою наступних факторів:

 • Площа ділянки.
 • Кількість поверхів та висота споруджуваного об'єкта.
 • Ступінь вивченості території.
 • Відстань будівельного майданчика і транспортна доступність.
 • Пора року.

Алгоритм виконання інженерно-геодезичних вишукувань і геологічних робіт

Інженерна геодезія в Луцьку, так само як і геологія виконується перед, вчасно і після закінчення будівельних робіт. Незалежно від методів досліджень, будь то топографічна зйомка або буріння свердловин з подальшим збором зразків грунтів і підземних вод, інженерна геодезія і геологія проводиться в 3 основні етапи:

 1. Підготовчий . Вивчення ТЗ і аналіз архівних матеріалів з подальшою розробкою плану досліджень, визначення термінів і вартості робіт, включаючи інші принципово важливі моменти.

 2. Польовий . Послуги геодезистів та геологів зводяться до бурових робіт, геофізичних випробувань, опису геолого-літологічного будови зрізу гірських порід, взяття проб ґрунту і підземних вод, вивчення території за допомогою високоточних вимірювальних приладів.

 3. Лабораторні дослідження і камеральна обробка даних . Всі наявні відомості аналізуються і систематизуються, складається топографічний план, вивчається стійкість ґрунту до осадки, його фізико-механічні властивості, а також хімічний склад підземних вод. Всі висновки лягають в основу підсумкового звіту, службовця обгрунтуванням для будівництва.
Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Луцьк Луцьк Луцьк Луцьк Луцьк Луцьк Луцьк Луцьк Луцьк Луцьк Луцьк Луцьк Луцьк