loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Рівне

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Ровно

Інженерні вишукування в Рівному

Перед тим, як звести будинок або промисловий об'єкт, територія будівельного майданчика повинна бути комплексно вивчена за допомогою інженерно-геологічних вишукувань і геодезичних робіт в Рівному. Подібні заходи спрямовані на вивчення грунту, його властивостей, вимір площі ділянки, визначення його фізичних координат на місцевості, включаючи місце розташування і форму вже існуючих на ньому об'єктів.

Метою, яку переслідує інженерна геодезія в комплексі з геологічними роботами є ще до побудови споруди, отримання інформації щодо того, що з об'єктом може статися в процесі експлуатації. Через значущості подібних відомостей все вишукування для будівництва повинні проводитися тільки спеціалізованими компаніями.

Професійна інженерна геологія і геодезія

Потрібно розрахувати обсяг земляних робіт, підібрати оптимальний тип фундаменту, визначити найкраще місце під будівництво та прокладання комунікацій? З подібними завданнями впораються дипломовані експерти компанії «Топогруп». Що Їх нами інженерно-геологічні вишукування, так само як і послуги, що надаються геодезичної спрямованості дозволить прийняти остаточне рішення про можливість зведення об'єкта, розрахувати кількість будматеріалів, визначити глибину закладення фундаменту та ін.

Замовити інженерну геодезію і геологію в м Рівне можуть всі бажаючі, зв'язавшись з нашими менеджерами по контактної інформації зазначеної на офіційному сайті компанії « Топогруп ». Залежно від поставлених клієнтом задач, досвідчені фахівці готові оперативно провести різнопланову інженерну геологію і геодезію за адекватною вартості. До слова, повний перелік робіт, які виконуються в рамках інженерної геології і геодезії в Рівному, а також орієнтовними цінами представлений в прейскуранті на сайті.

Завдяки сучасній матеріально-технічній базі, накопиченому досвіду за 11 років успішної діяльності по всій Україні, використання передового устаткування і вимірювальних приладів, ми готові взятися за виконання проектів будь-якої складності, будь то буріння свердловин, Штампові випробування або топографічна зйомка, всі виконувані нами інженерно-геодезичні вишукування і геологічні дослідження, починаючи від фізико-морфологічного аналізу грунтів і закінчуючи виконавчої зйомкою повністю відповідають нормативно-правовим стандартам України.

Основні етапи інженерних вишукувань і технічний звіт

Інженерна геологія і геодезія ділянки для будівництва в Рівному проходить в наступній послідовності:

  1. Підготовка до досліджень шляхом вивчення ТЗ, аналізу архівних матеріалів, а також визначення обсягу майбутніх досліджень.
  2. Польові роботи, що включають в себе рекогносцировку місцевості з подальшим виконанням запланованих досліджень згідно з технічним завданням. З урахуванням поставлених завдань, послуги фахівців можуть включати буріння свердловин, взяття зразків грунту, визначення висоти водоносного горизонту, винос кутів будівлі на місцевість, топографічну зйомку та ін.
  3. Лабораторні дослідження. На цьому етапі вивчаються хімічні властивості ґрунтових вод, фізичні характеристики гірських порід, проводиться остаточне обчислення по геодезичним профілів, складається топографічний план з координатами.

Всі результати інженерно-геологічних і геодезичних вишукувань в Рівному відображаються в підсумковому звіті, який надається клієнту в електронному форматі або паперовому вигляді. Подібна документація служить підставою для проходження експертизи в муніципальних органах з метою отримання дозволу на будівельні роботи.

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Рівне Рівне Рівне Рівне Рівне Рівне Рівне Рівне Рівне Рівне Рівне Рівне Рівне