loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Гідрогеологічні вишукування

Гидрогеологические изыскания


от ₴ 8000 /за услугу

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Гидрогеологические изыскания
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Инженерных изысканий

Возможно Вас заинтересует

Гидрографические изыскания

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Исследования

Проводим лабораторные исследования образцов
4 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Гідрогеологічні вишукування для будівництва

Гідрогеологічні вишукування - це сукупність спеціальних гідрогеологічних досліджень, які проводяться для проектування споруд, заходів щодо захисту гірничих виробок від підземних вод, а також для цілей водопостачання.
Інженерно-гідрогеологічні вишукування являють собою комплекс діагностичних заходів, які проводяться на етапі проектування, перед початком самого будівництва.

Мета таких досліджень - визначити рівень водоносного горизонту і фізико-хімічні властивості ґрунтових вод. Завдяки цьому ми вирішуємо такі завдання, як:
1. Підбір оптимальної ділянки землі для проведення будівельних робіт;
2. Розрахунок необхідної глибини для котловану;
3. Визначення типу фундаменту, який повинен відповідати особливостям ґрунту на даній ділянці.

Результати гідрогеологічних досліджень дозволяють нам розробляти способи для зниження негативного впливу підземних вод на фундамент будівель.

Бурение скважин в Николаеве

Гідрогеологічні вишукування для водопостачання

Гідрогеологічні вишукування необхідні для обґрунтування проектів захисту територій від їх підтоплення, і так само для будівництва гідротехнічних споруд і водозаборів. На підставі всіх досліджень геології і підземних вод на ділянці, виконується прогноз зміни гідрогеологічних умов при будівництві об'єктів.

Анализ почвы в Одессе

Гідрогеологічні вишукування для буріння свердловини

Буріння свердловин виконується в ході дослідно-фільтраційних робіт для того, щоб вивчити режим фільтрації, а також визначити фільтраційно-ємнісні характеристики водоносних горизонтів. Завдяки досвідченим відкачуванням ми маємо можливість проводити спостереження за рівнем води в свердловинах, так само визначити продуктивність свердловин і зробити відбір проб води для аналізів в лабораторії. На основі інформації, яку ми отримали в ході інженерно-гідрогеологічних робіт, далі складається план даної території, а так само рішення з приводу подальших будівельних заходів.

Звернувшись в нашу компанію, вам буде надана можливість замовити інженерно-геодезичні, геологічні та гідрогеологічні вишукування в будь-якому місті України за найвигіднішою ціною.

Геология сооружений в Днепре

Як виконується оформлення замовлення?

Оформляється заявка і відбувається ознайомлення з технічним завданням, потім наші фахівці узгоджують поетапність робіт і терміни їх виконання, після чого ми складаємо кошторис і укладаємо договір. Вартість досліджень залежить від обсягу діагностичних заходів. Наступний етап - це польові випробування, в який входить буріння свердловин, після чого наші геодезисти збирають і обробляють інформацію на основі цих даних.

Далі, на етапі лабораторних досліджень, отриманий матеріал аналізується, а після складається технічна документація, яка відображає відомості про якість ґрунтових вод, межі і глибині водоносного горизонту. Підсумковий звіт включає в себе наявність текстових і графічних документів з описом гідрогеологічних, геоморфологічних характеристик ділянки і геології місцевості. Ця інформація дозволяє визначити відповідний тип фундаменту, враховуючи особливості ґрунту і підземних вод, так само продумати розміри і тип конструкцій споруди. Крім цього, необхідно продумати способи гідроізоляції і наявність дренажних систем. Даний звіт віддається замовнику після здійснення всіх необхідних досліджень.

Не сумнівайтеся у виборі нашої компанії, адже успішно проведені гідрогеологічні дослідження сприятимуть вирішенню таких завдань, як:
1. Вибір сприятливого місця будівельних робіт і підбір конструкції для будівлі;
2. Оцінка потенційного впливу об'єкта на навколишнє середовище, а також розробка плану заходів щодо його охорони;
3 .Розрахунок глибини буріння свердловини.

Пятисотка в Запорожье

Сопровождение строительства в Днепре

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Гідрогеологічні вишукування Гідрогеологічні вишукування Гідрогеологічні вишукування Гідрогеологічні вишукування Гідрогеологічні вишукування Гідрогеологічні вишукування Гідрогеологічні вишукування Гідрогеологічні вишукування Гідрогеологічні вишукування Гідрогеологічні вишукування Гідрогеологічні вишукування Гідрогеологічні вишукування Гідрогеологічні вишукування