loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Миколаїв

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Николаеве

Інженерні вишукування в Миколаєві

Термін служби і безпеку експлуатації житлових, господарсько-побутових, промислових або лінійних інженерних споруд залежить від того наскільки грамотно була проведена на різних етапах будівництва геологія і геодезія ділянки. До слова, інженерно-геологічні вишукування в Миколаєві, часто проводяться спільно з геодезичними роботами також необхідні в таких випадках:

 • Підведення до нової будівлі газу, каналізації, системи водопостачання або електроживлення.
 • Пошук наявних на території підземних комунікацій.
 • Створення геодезичних пунктів.
 • Оновлення топографічних карт і генеральних планів.
 • Оформлення землевпорядної документації.
 • Благоустрій муніципальних парків і приватних володінь і ін.

Професійні послуги інженерно-геологічні та геодезичної спрямованості в м Миколаїв

Потрібно розрахувати обсяг земляних робіт і підібрати оптимальний тип фундаменту, виникла необхідність у моніторингу за осіданням будівлі після будівництва? Подібні послуги, так само як і цілий ряд інших досліджень для будівництва готові надати в м Миколаїв дипломовані інженери компанії « Топогруп ».

Замовити інженерно-геодезичні дослідження в комплексі з геологічними дослідженнями ділянки в нашій організації можуть як великі компанії, так і приватні забудовники. Накопичений нами досвід, використання високоточних вимірювальних приладів і бурових установок, включаючи інноваційних методик комп'ютерного аналізу, дозволяють нам виконувати інженерно-геодезичні вишукування і геологію під будівництво будь-якої складності.

Прийнявши рішення замовити у нас буріння свердловин, фізико-морфологічний аналіз ґрунтів або виконавчу зйомку котловану, ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте сервіс, до переваг якого можна віднести:

 • Адекватна цінова політика. Вартість робіт розраховується в індивідуальному порядку і залежить від їх обсягу, термінів виконання, але в цілому варіюється в прийнятному діапазоні.
 • Інженерна геологія і геодезія виконується в суворій відповідності з діючими в Україні нормативно-правовими положеннями.
 • Постійні принципи сумлінного виконання взятих на себе зобов'язань і індивідуального підходу до кожного проекту.

Виконана нашими фахівцями інженерна геодезія в Миколаєві і геологічні вишукування дозволять:

 1. Чи коректно розрахувати і визначити тип фундаменту, що виключить ймовірність деформації споруди, опади конструкції, порушення цілісності стін.
 2. Знівелювати ризик затоплення підвальних приміщень підземними водами.
 3. Підібрати відповідні будівельні матеріали.
 4. Оптимізувати фінансові витрати.
 5. Уникнути помилок при організації дренажних систем.

Основні етапи інженерно-геологічних і геодезичних вишукувань в Миколаєві

Інженерна геодезія спільно з роботами геологічної спрямованості, орієнтовна ціна яких вказана на офіційному сайті «Топогруп» виконується в наступному алгоритмі:

 1. Вивчення технічного завдання, архівної документації зі складанням договору, в якому зазначаються види робіт, їх терміни і вартість.
 2. Виїзд експертів на ділянку, огляд місцевості, під'їзних шляхів, визначення наявність водойм, вивчення рельєфу.
 3. Виконання запланованих досліджень. Залежно від ТЗ можуть проводитися буріння свердловин, топографічна зйомка, зондування грунту винос кутів будівлі на місцевість, взяття проб гірських порід і ґрунтових вод.
 4. Фізико-морфологічний аналіз ґрунтів в лабораторних умовах, вивчення хімічного складу підземних вод, обчислення по геодезичним профілів, складання топографічного плану.
 5. За попередньою домовленістю проходження документації в муніципальних органах з метою отримання дозволу на будівництво.
 6. Надання замовнику підсумкового звіту.
Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Миколаїв Миколаїв Миколаїв Миколаїв Миколаїв Миколаїв Миколаїв Миколаїв Миколаїв Миколаїв Миколаїв Миколаїв Миколаїв