loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Для інженерних комунікацій

Для инженерных коммуникаций


от ₴ 2500 /за услугу

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Изыскания коммуникаций
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Инженерных изысканий

Возможно Вас заинтересует

Изыскания для дорог

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
4 день

Согласование

Согласовываем отчет в государственных органах
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Інженерні вишукування для інженерних комунікацій

Обов'язковою умовою на етапі проектування будівництва промислового об'єкту або житлового будинку є проведення інженерних вишукувань інженерних мереж. Примітно, що розробка проекту здійснюється на підставі технічних умов для кожної комунікаційної системи. На підставі професійно виконаних досліджень розраховується бюджет робіт з прокладання нових інженерних мереж або реконструкції старих. Заходи в даному контексті мають своїм завданням визначити оптимальний варіант підключення до діючих комунікацій. Від того наскільки коректно і точно виконані розрахунки залежить не тільки якість капітального будівництва, а й подальша експлуатація зведеної споруди.

Топографический план в Черновцах

Вишукування для інженерних комунікацій можна розділити на такі етапи, як:

Підготовчий етап
Збір і аналіз матеріалів по підземним, надземним мережам та спорудам (топоплани, матеріали по зйомці, схеми розташування інженерних комунікацій і т.д.).

Рекогносцирувальний етап.
Проводиться для перевірки розташування мереж в натурі з складеною схемою, так само розташування виходів підземних мереж, визначення ділянок трубопроводів, кабелів і місць закладення шурфів.

Етап виробництва планово-висотного знімання інженерних комунікацій. Виконується для складання виконавчих креслень та в процесі будівництва до засипання траншеї (знімаються колодязі, люки, кути повороту і так далі).

Пошук і зйомка підземних комунікацій, які не мають виходу на денну поверхню. В такому випадку використовують спеціальні прилади – трубокабеляшукачи. Дані прилади добре працюють в умовах густої мережі підземних комунікацій. Але найчастіше фахівці користуються документацією, кресленнями і схемами з попередніх досліджень по даній території, якщо вона присутня. Судячи з результатів зйомок, складаються плани підземних комунікацій в різних масштабах (1: 5000 - 1: 500). На планах вказані схеми розміщення вже існуючих мереж підземних комунікацій. Там же вказано їх призначення і основні характеристики.

Сопровождение строительства в Киеве

Бурение скважин в Днепре

Інженерні вишукування комунікацій

Звернувшись в компанію «ТОПОГРУП», можна замовити, як комплексні дослідження по всіх комунікацій, так і по кожному виду мереж окремо: Інженерні вишукування водопроводу, з метою створення найкращих умов для подачі води. В ході досліджень земельної ділянки встановлюється доцільність території для розміщення водозабору або прокладки магістралі. Інженерні вишукування водопостачання виконуються за допомогою розвідувальних бурових шурфів і свердловин з яких беруться проби ґрунту і підземних вод. Всебічне вивчення гідрологічних умов і геоморфологічних особливостей ділянки дозволяє розрахувати можливу схему розташування об'єкта.

Інженерні вишукування газопроводу, спрямовані на вивчення геологічної специфіки території, що дає можливість визначити оптимальні способи прокладки траси.

Інженерні вишукування ЛЕП, орієнтовані на дослідження геоморфологічних і кліматичних особливостей місцевості. Завдяки чому можна оцінити ймовірність ризику небезпеки природних загроз, розрахувати рівень міцності при певному фундаменті і гарантувати безпеку прокладки траси.

Компанія «ТОПОГРУП» оперативно і якісно проводить інженерні вишукування ліній електропередач водо - і газопроводу, ціна яких розраховується індивідуально і обов'язково знаходить відображення в договорі, що укладається з клієнтом.

Анализ почвы в Одессе

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Для інженерних комунікацій Для інженерних комунікацій Для інженерних комунікацій Для інженерних комунікацій Для інженерних комунікацій Для інженерних комунікацій Для інженерних комунікацій Для інженерних комунікацій Для інженерних комунікацій Для інженерних комунікацій Для інженерних комунікацій Для інженерних комунікацій Для інженерних комунікацій