loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Вишукування для будівництва

Изыскания для строительства


от ₴ 6000 /за километр

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Изыскания для строительства
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Инженерных изысканий

Возможно Вас заинтересует

Гидрогеологические изыскания

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
4 день

Согласование

Согласовываем отчет в государственных органах
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Інженерні вишукування під будівництво

Інженерні вишукування для будівництва - це комплекс дослідження ділянки, який проводиться на самому початковому етапі проектування. Мета даної роботи: вивчення місцевості, відображення прилеглої території до ділянки і виявлення наявності підземних мереж. Даний вид досліджень являє собою всебічне вивчення природних і техногенних характеристик ділянки для проектування будівництва, а також отримання дозволу на виконання будівельних робіт, створення проекту і зведення безпечного, функціонального, довговічного і сталого об'єкта як на етапі проектування, так і перед здачею об'єкта в експлуатацію.

Изыскания для строительства в Киеве

Види досліджень в будівництві:

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва - роботи з вивчення ґрунту і ґрунтових вод. Даний вид досліджень дає можливість доцільності і можливості будівництва на конкретній території. Є основним етапом передпроектної підготовки, який включає в себе буріння свердловин, вивчення механічних властивостей ґрунту, прогноз зміни геоморфологічних, гідрологічних та інших процесів.

Інженерно-геодезичні вишукування для будівництва - дослідження, спрямовані на отримання інформації про рельєф ділянки і стану місцевості, який включає в себе визначення меж ділянки, розбивку площини і позначку рельєфу.

Інженерно-екологічні - представляють собою оцінку нинішнього екологічного стану території та прогнозування змін в майбутньому.

Інженерно-гідрометеорологічні вишукування при будівництві інженерних споруд - спрямовані на вивчення кліматичних особливостей району, гідрологічного режиму природних водойм і підземних вод.

Інженерно-топографічні дослідження під будівництво будинку – являються проведенням аналізу, що вказує на відповідність місцевості для будівництва по площі, комунікацій, і також нанесення червоних ліній та оформлення топографо-геодезичної зйомки, спираючись на дані проведених вимірювань.

Аналіз архівних матеріалів про дослідження, які були проведені раніше на прилеглих ділянках даного району. Відбір проб ґрунту і води для лабораторних досліджень для визначення хімічних і фізико-механічних властивостей.

Бурение скважин в Днепре

Геология дорог в Харькове

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Вишукування для будівництва Вишукування для будівництва Вишукування для будівництва Вишукування для будівництва Вишукування для будівництва Вишукування для будівництва Вишукування для будівництва Вишукування для будівництва Вишукування для будівництва Вишукування для будівництва Вишукування для будівництва Вишукування для будівництва Вишукування для будівництва