loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Херсон

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Херсоне

Інженерні вишукування в Херсоні

Інженерно-геодезичні дослідження в Херсоні, виконувані спільно з роботами геологічної спрямованості, дозволяють визначити фактичну площу і справжні межі об'єкта на основі побудови межовий мережі розбивочних осей, комплексно вивчити рельєф ділянки, властивості ґрунтів, корозійну активність підземних вод. Керуючись отриманими даними в ході інженерної геодезії та геології можна визначити найкраще місце для будівництва, правильно підібрати тип фундаменту, розрахувати глибину його залягання, звести до мінімуму ймовірність деформації стін. Таким чином забудовник отримує компетентні висновки щодо доцільності проведення будівельних робіт на конкретній земельній ділянці.

До того ж, інженерна геологія і геодезія в Херсоні актуальні при прокладанні дорожніх мереж і комунікацій, складання та внесення змін до генеральних планів, здійсненні комерційних угод із землею, включаючи розробку проектів ландшафтного дизайну. З огляду на значимість відомостей одержуваних в ході інженерно-геологічних вишукувань і геодезичних робіт довіряти подібні дослідження потрібно тільки досвідченим фахівцям з хорошою репутацією.

Переваги комплексних послуг в місті Херсон від компанії Топогруп

Звернувшись в компанію « Топогруп » в м Херсон, вам надається унікальна можливість замовити інженерну геодезію спільно з геологічними дослідженнями для будівництва. В рамках взятих на себе зобов'язань, дипломовані інженери готові надати, як комплексний сервіс, так і окремі види досліджень, серед яких слід виділити:

 1. Контрольні та виконавчі зйомки.
 2. Винос в натуру і розбивка осей.
 3. Топографічна зйомка.
 4. Розрахунок обсягу земельних робіт.
 5. Буріння свердловин.
 6. Пошук інженерних мереж.
 7. Аналіз властивостей ґрунтів і хімічних характеристик підземних вод і т.д.

Програма досліджень розробляється в індивідуальному порядку з урахуванням наданого технічного завдання. Принцип індивідуального підходу поширюється і на цінову політику. Вартість послуги залежить від сукупності таких чинників, як:

 • Площа будівельного майданчика.
 • Висота і цільове призначення капітального об'єкта.
 • Відстань ділянки, а також ступінь його вивченості.
 • Кількості свердловин і переліку досліджень.

У той же час, запропонована нами ціна на інженерно-геологічні та геодезичні вишукування під будівництво, для цілей кадастру та землеустрою вважається однією з найбільш лояльних не тільки в Херсоні, а й у всій Україні. Завдяки накопиченому нами досвіду за 11 років успішної діяльності та ретельно підібраному колективу професійних експертів, ми готові оперативно і з гарантією взятися за виконання найскладніших проектів.

Послідовність проведення інженерно-геодезичних вишукувань і геологічних досліджень

Співпраця з клієнтами, в ролі яких можуть виступати забудовники або приватні особи, в контексті інженерної геології і геодезичних досліджень ділянки починається з підготовчого етапу. Фахівці ознайомлюються з технічним завданням, вивчають архівну документацію, розробляють програму досліджень, визначають терміни і вартість робіт.

Наступним кроком стануть польові випробування, що реалізуються відповідно до раніше затвердженого плану. Перелік робіт може включати топографічну зйомку, буріння свердловин, зондування грунту, виконавчу зйомку фундаменту і т.д. Зібрані матеріали аналізуються і систематизуються в умовах лабораторії, після чого лягають в основу підсумкового звіту є підставою для отримання дозволу на будівництво і проектування наміченого споруди в Херсоні.

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Херсон Херсон Херсон Херсон Херсон Херсон Херсон Херсон Херсон Херсон Херсон Херсон Херсон