loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Розбивка стійок модульних конструкцій

Разбивка стоек


от ₴ 4000 /за услугу

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Разбивку стоек
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды услуг

Для солнечных электростанций

Возможно Вас заинтересует

Сопровождение строительства солнечных электростанций

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
4 день

Согласование

Согласовываем отчет в государственных органах
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Розбивка стійок

Модульні будівлі і споруди користуються в Україні підвищеним попитом. Житлові, адміністративні, виробничі, господарсько-побутового та комерційного призначення модульні конструкції з багатьма техніко-експлуатаційними характеристиками не поступаються капітальним спорудам з цегли або дерева. Однак, щоб подібні об'єкти прослужили, як можна довше, необхідно не тільки правильно здійснити монтаж, але і грамотно виконати розбивку стійок модульних конструкцій. Будучи одним з найбільш важливих етапів будівництва, розбивка стійок модульних конструкцій має на увазі виконання наступних завдань:
1. Розмітку стінок з блок-модуля, який зводиться під технологічні отвори;
2. Прив'язку вертикальних площин споруди (стіни і колони) до модульних розбивочних вісь.

З урахуванням різновиду стійки і типу фундаменту фахівцями можуть здійснюватися різні види бурових робіт. Максимальну точність попадання під час буріння в бетонному фундаменті, як для гвинтових, так і буронабивних стійок гарантують дипломовані інженери компанії «Топогруп». Експерти найвищої кваліфікації мають великий досвід роботи в сфері досліджень інженерно-геодезичної і геологічної спрямованості під різні види будівництва, орієнтовна вартість яких вказана на сайті.

Особливості та нюанси при розбивці стійок модульних конструкцій
Приступаючи до розбивки фундаменту, геодезисти визначають один з кутів конструкції, в який вбивається кілок з подальшим одяганням спеціального кутника. Одна з його сторін служить орієнтиром, керуючись яким вимірюється довжина об'єкта, тоді як сусідня сторона відповідає ширині будівлі. Отримані точки фіксуються за допомогою другого і третього кілочка. Надалі кутник відправляється до протилежного кута споруди, де вже визначається розміри вісь з подальшим забиванням 4-го кілочка. Коректність з якої була виконана розбивка стійок модульних конструкцій підтверджується вимірюванням діагоналі між кілочками за допомогою рулетки.

Геология коттеджа в Киеве

Вынос границ участка в натуру в Днепре

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Розбивка стійок модульних конструкцій Розбивка стійок модульних конструкцій Розбивка стійок модульних конструкцій Розбивка стійок модульних конструкцій Розбивка стійок модульних конструкцій Розбивка стійок модульних конструкцій Розбивка стійок модульних конструкцій Розбивка стійок модульних конструкцій Розбивка стійок модульних конструкцій Розбивка стійок модульних конструкцій Розбивка стійок модульних конструкцій Розбивка стійок модульних конструкцій Розбивка стійок модульних конструкцій