loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Вінниця

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Виннице

Інженерні вишукування у Вінниці

Інженерно-геодезичні дослідження в Вінниці, так само як і роботи геологічної спрямованості представляють собою комплекс заходів, спрямованих на всебічне вивчення території з метою отримання фактичної інформації, що лягає в основу грамотного проектування об'єкта.

Де у Вінниці можна замовити професійні інженерно-геологічні та геодезичні вишукування під будівництво?

Замовити кваліфіковані послуги з інженерно-геологічних вишукувань і геологічними дослідженнями ділянки, відведеної під будівництво в Вінниці, можна звернувшись в компанію « Топогруп ». Наявність високоточного вимірювального обладнання, сучасних бурових установок, а також застосування передових комп'ютерних програм для комплексного аналізу зібраних даних дозволяє нам виконувати проекти будь-якої складності.

Виконувана дипломованими фахівцями інженерна геологія і геодезія спрямована на вивчення рельєфу і специфіки місцевості. В ході робіт з вивчення місцевості для будівництва складаються топографічні карти, аналізується стан існуючих архітектурних і природних об'єктів, проводиться буріння свердловин, вивчаються фізико-хімічні характеристики грунтів і підземних вод. Головною метою, яку переслідує інженерна геологія в комплексі з геодезичними дослідженнями є отримання дозволу на будівництво і грамотне проектування, яке гарантуватиме безпеку експлуатації споруди в майбутньому.

Замовляючи інженерну геодезію і геологічні роботи в компанії «Топогруп», ви отримуєте сервіс виняткової якості, до переваг якого слід віднести:

  • Адекватна ціна. Примітно, що вартість робіт розраховується в індивідуальному порядку в залежності від наданого ТЗ і вказується з іншими принципово важливими моментами в договорі, що укладається з клієнтом.
  • Якісне та оперативне виконання взятих на себе зобов'язань.
  • Всебічна консультативна підтримка.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Складання підсумкової документації, повністю відповідної чинним в Україні нормативно-правових положень і стандартам.

Геологія і геодезія: основні етапи та види вишукувань

Інженерно-геологічні вишукування в Вінниці здійснюються в кілька етапів:

  1. Підготовчий - вивчення технічного завдання, збір і аналіз архівних матеріалів, визначення стратегії робіт, оформлення дозволів на їх проведення та укладення договору з клієнтом.
  2. Польовий . На цій стадії інженерна геодезія зводиться до розвідці місцевості, створення геодезичної розбивочної основи, проведення топографічної зйомки і виявлення знаходження підземних інженерних комунікацій. Інженерна геодезія має на увазі дослідження механічного складу ґрунтів, висоти знаходження водоносного горизонту, визначення плями забудови для чого проводиться буріння свердловин, кількість яких залежить від параметрів споруди.
  3. Камеральний . Зібрані матеріали аналізуються і лягають в основу технічного звіту, в якому відображається інформація про виконані роботи, їх результати, висновки щодо стабільності і довговічності знаходження споруди на даній ділянці. До того ж, в пояснювальній записці присутні рекомендації щодо прийнятих конструктивних рішень для оптимізації фінансових витрат, а також усунення ймовірності небезпечних геологічних явищ.
Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Вінниця Вінниця Вінниця Вінниця Вінниця Вінниця Вінниця Вінниця Вінниця Вінниця Вінниця Вінниця Вінниця