loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Вишукування для доріг

Изыскания для дорог


от ₴ 4000 /за километр

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Изыскания дорог
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Инженерных изысканий

Возможно Вас заинтересует

Изыскания для строительства

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
4 день

Согласование

Согласовываем отчет в государственных органах
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Вишукування автомобільних доріг

Це такий вид робіт, які вивчають природні, технічні та економічні фактори ведення, будівництва, і так само експлуатації автодоріг. Метою таких досліджень є пошук оптимальних рішень як з технічного, так і з економічного боку. Результати досліджень використовуються при складанні схем розвитку доріг, при створенні проекту і робочої документації.

Съемка дна водоема в Херсоне

Інженерні вишукування для будівництва доріг

Основним завданням даних досліджень є обґрунтованість вибору траси і матеріалів, які будуть використовуватися при будівництві, визначення умов, в яких буде відбуватися будівництво та ін. При проведенні інженерно геодезичних вишукувань для будівництва автомобільних доріг збирається і обробляється інформація про природні, геологічні умови території з використанням даних по минулим дослідженням, здійснюється інженерно-геологічна зйомка та бурові роботи, так само проводиться відбір проб, вивчення властивостей ґрунту, підземних і поверхневих вод і багато іншого.

При проведенні гідрометеорологічних вишукувань автомобільних доріг проводиться збір інформації про гідрологічний режим водних об'єктів, а також про клімат на даній території для того, щоб захистити дорогу від впливу природних факторів. Всі результати даних досліджень наводяться в технічному звіті, на основі якого буде проводиться підготовка проектної документації.

Геология фундамента в Днепре

Геодезичні роботи при вишукуваннях доріг

Здійснення топографічної зйомки території: Наші інженери-геодезисти отримують інформацію за допомогою сучасного оптичного обладнання і вимірювальних приладів, на основі яких складається план з відображенням рельєфу, координат, розташування, форми і площі досліджуваної території. При вишукування та проектування автомобільних доріг обов'язково повинні бути вказані природні об'єкти (болота, річки, озера, яри, насипи) і лінії комунікацій (газові труби, нафтопроводи та ін.).

Буріння свердловин: Здійснюється відбір проб ґрунту і зразки води на вивчення її хімічного складу. Лабораторні дослідження. Наша компанія використовує тільки передові технології лабораторної діагностики та аналізу фізико-механічних складових ґрунту, а також фізичних властивостей ґрунтових вод.

Камеральний етап: Обробка інформації та складання технічної документації, яка в подальшому є підставою для проектування робіт з будівництва автодороги. Так само можливе проведення аерофотозйомки. За допомогою якої ми отримуємо більш цілісне уявлення про місцевість для майбутньої автомагістралі.

Бурение скважин в Запорожье

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Вишукування для доріг Вишукування для доріг Вишукування для доріг Вишукування для доріг Вишукування для доріг Вишукування для доріг Вишукування для доріг Вишукування для доріг Вишукування для доріг Вишукування для доріг Вишукування для доріг Вишукування для доріг Вишукування для доріг