loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Харків

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Харькове

Інженерні вишукування в Харкові

Такі наукові напрямки, як геологія, а також геодезія в Харкові мають велике практичне призначення в різних галузях людської діяльності. Комплексно оцінити стан гірських порід, вивчити їх фізико-механічні властивості, а також визначити висоту знаходження підземних вод покликані інженерно-геологічні вишукування. Високоточні вимірювання на певній ділянці землі шляхом фіксування значень горизонтальних і вертикальних кутів, збір інформації щодо стану рельєфу, розташованих на місцевості підземних комунікацій, водних ресурсів, рослинності та інших елементів - подібні дослідження проводяться в рамках інженерно-геодезичних вишукувань.

Таким чином здійснення на певній місцевості інженерно-геологічних вишукувань спільно з геодезичними роботами актуально в наступних випадках:

 • Оформлення правовстановлюючої документації на земельну ділянку.
 • Внесення змін до генеральних планів, кадастрові реєстри.
 • Проектування благоустрою приватного володіння або муніципального парку.
 • Прокладка дорожніх мереж і комунікацій.
 • Газифікація.

Найбільшу затребуваність інженерна геодезія і геологія в Харкові отримали в сфері будівництва. Дослідження проводяться на різних етапах, аж до введення архітектурного об'єкта в експлуатацію, що гарантує його тривалий термін служби.

Професійні послуги геологів і геодезистів в Харкові

Потрібно визначити різні економічні і технічні показники доцільності зведення на певній земельній ділянці приватного будинку, об'єкта господарської діяльності або лінійних магістралей? Компанія « Топогруп » в місті Харків до ваших послуг.

Інженерні вишукування для будівництва виконуються дипломованими інженерами з великим досвідом роботи за профілем своєї галузі, в залежності від поставлених завдань можуть включати в себе наступні види робіт:

 • Створення геодезичної основи будівельного майданчика.
 • Проведення контрольних і виконавчих зйомок.
 • Винос в натуру і розбивка осей.
 • Буріння свердловин в необхідній кількості.
 • Штампові випробування і зондування грунту.
 • Всебічний аналіз стану грунтів.
 • Підрахунок обсягу земляних робіт.

Крім будівельної сфери наші послуги необхідні в області землевпорядкування та кадастру, тому у нас ви можете замовити винос в натуру земельних ділянок, зміна їх площі і меж. Наявність сучасних засобів технічної підтримки починаючи від теодолітів, нівелірів, тахеометрів, GPS-приймачів і закінчуючи багатофункціональними буровими установками, дозволяє нам виконувати роботи будь-якої складності.

До речі, вартість досліджень далека від захмарних цифр і варіюється в адекватному діапазоні. Дізнатися орієнтовну ціну цікавить виду досліджень можна на нашому офіційному сайті в однойменному розділі.

Етапи інженерних вишукувань геологічної і геодезичної спрямованості

Інженерна геологія спільно з геодезичними дослідженнями під будівництво в Харкові на увазі комплекс заходів, що реалізуються в наступній послідовності:

 1. Вивчення ТЗ, архівних матеріалів, розробка програми робіт.
 2. Рекогносцирування місцевості, прив'язка об'єкта до базових пунктів геодезичної мережі, топографічна зйомка, буріння свердловин та інші вишукування згідно із затвердженим планом.
 3. Аналіз і систематизація отриманих матеріалів, обробка вимірювань з наступним складанням і підсумкового звіту, що містить плани, діаграми, розрахунки і креслення, включаючи пояснювальну записку з висновками, прогнозами і оцінками.
Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Харків Харків Харків Харків Харків Харків Харків Харків Харків Харків Харків Харків Харків