loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Черкаси

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Черкассах

Інженерні вишукування в Черкасах

В ході досліджень, проведених в рамках інженерно-геологічних вишукувань і геологічних робіт в Черкасах, експерти оцінюють стан грунтів, рельєфу, визначають координати меж ділянки вивчають присутні на ньому штучні і природні об'єкти, розраховують площа території, складають докладні топографічні карти і т.д. Важливо відзначити, що перелік робіт визначається в індивідуальному порядку і залежить від наданого технічного завдання.

Таким чином інженерно-геодезичні дослідження в Черкасах, які в більшості випадків проводяться спільно з геологією необхідні в таких випадках:

 • Оформлення документації на земельну ділянку.
 • Розробка проекту на благоустрій місцевості.
 • Внесення змін до генеральних і топографічні плани, кадастрові реєстри.
 • Перед підбиттям до будинку або населеному пункту газу, центрального водопостачання або електромереж.

Інженерна геологія і геодезія у Черкасах

Звернувшись в компанію « Топогруп » фізичні особи та корпоративні клієнти мають можливість замовити інженерну геологію і геодезію в м Черкаси. Дипломовані фахівці з великим досвідом роботи, надають професійні послуги в строгому дотриманні діючих в Україні нормативно-правових положень. Вибираючи нас, ви віддаєте перевагу компанії, конкурентними перевагами якої можна вважати:

 1. Виконання взятих на себе зобов'язань в стислі терміни. Тимчасові рамки залежать від програми досліджень, а також ступеня вивченості земельного наділу.
 2. Доступна вартість досліджень.
 3. Використання сучасних вимірювальних приладів і бурового обладнання, включаючи передових методик комп'ютерного аналізу.
 4. Кваліфікований персонал, починаючи від геодезистів, геологів і закінчуючи компетентними менеджерами.

Терміни, перелік робіт, так само як і ціна інженерної геодезії та геології під будівництво або для землеустрою, включаючи інші принципово-важливих моментів знаходять своє відображення в договорі укладається компанією з замовником.

В якій послідовності виконуються інженерна геологія і геодезія

Інженерна геологія і геодезичні роботи мають на увазі етап підготовки, на якому експерти вивчають технічне завдання, аналізують архівні матеріали, після чого розробляють програму досліджень. Наступним кроком стануть польові випробування, в рамках яких можуть виконуватися такі види робіт:

 • Рекогносцирування ділянки.
 • Буріння свердловин.
 • Топографічна, виконавча або кадастрова зйомка.
 • Взяття зразків грунтів і підземних вод.
 • Винесення меж в натуру або розбивка осей і т.д.

Зібрані матеріали в ході інженерної геодезії та геології на місцевості в Черкасах вивчаються, а також систематизуються в лабораторних умовах, після чого заносяться в підсумкову документацію, яка відображає фактичний стан ділянки у вигляді планів, математичних розрахунків, креслень. Підсумковий звіт з пояснювальними записками і рекомендаціями служить підставою для отримання дозволу на будівництво, а також для успішного проектування наміченого споруди.

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Черкаси Черкаси Черкаси Черкаси Черкаси Черкаси Черкаси Черкаси Черкаси Черкаси Черкаси Черкаси Черкаси