loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Запоріжжя

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Запорожье

Інженерні вишукування в Запоріжжі

Чи замислюєтеся про зведення приватного будинку в Запоріжжі, хочете зайнятися благоустроєм свого дачної ділянки або хочете здійснити комерційну операцію з земельним наділом? У всіх перерахованих випадках вам буде потрібно інженерно-геологічні вишукування і геодезичні дослідження.

Комплексні послуги інженерно-геодезичної і геологічної спрямованості в Запоріжжі

Необхідно виконати фізико-механічний аналіз ґрунтів, здійснити винесення меж ділянок в натуру, провести топографічну зйомку або розрахувати обсяг земляних робіт під будівництво? Компанія « Топогруп » надає професійні послуги в Запоріжжі і області, спрямовані на всебічне вивчення ділянки з метою визначення можливості будівництва, типу фундаменту, глибини його залягання, розрахунку гідроізоляції і будматеріалів. До того ж, виконувана нами інженерна геодезія в Запоріжжі, а саме виконавча зйомка на різних етапах будівництва аж до введення об'єкта в експлуатацію, дозволяє виключити ризик появи деформацій або відхилення конструкції від вертикалі.

Завдяки наявності сучасних бурових установок, високоточних вимірювальних приладів, а також використанню комп'ютерних методик обробки та даних, дипломовані інженери гарантують якісний результат в стислі терміни. Прийнявши рішення замовити інженерну геологію в комплексі з геодезичними вишукуваннями, будь то аерофотозйомка або складання карти дна водойми, ви отримуєте сервіс, до переваг якого слід віднести:

 • Адекватна вартість послуг, гнучка система знижок.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Комплексна консультативна підтримка.

Орієнтовна ціна наших робіт в Запоріжжі, будь то буріння свердловин або винесення кутів будівлі на місцевість, вказана в прейскуранті на офіційному сайті. Однак остаточна сума вказується в договорі і обумовлюється наступними факторами:

 • Терміни робіт.
 • Транспортна доступність.
 • Стадія проектування.
 • Поверховість споруджуваного споруди.
 • Площа ділянки.

Послідовність виконання інженерної геології і геодезії під будівництво

Інженерна геологія в Запоріжжі дозволяє розрахувати максимально допустиме навантаження на грунт, а також визначити висоту знаходження водоносного горизонту, завдяки чому гарантується безпека і довговічність будівлі. У той же час для того, щоб отримати дозвіл для будівництва, необхідно провести інженерно-геодезичні вишукування, а саме топографічну зйомку.

Інженерна геодезія в Запоріжжі затребувана при проведенні до будинку інженерних комунікацій, а також на початковому етапі будівництва для розрахунку обсягу земляних робіт. Щоб всі заходи відповідали проектної документації, перед, вчасно і після закінчення будівництва виконується виконавча зйомка, що є також невід'ємною частиною інженерної геодезії.

Інженерно-геодезичні вишукування і геологічні дослідження в Запоріжжі можуть виконуватися різними методами, вибір яких обумовлений вимогами технічного завдання. Тим, не менше будь-які види робіт здійснюються в такій послідовності:

 1. Підготовчий етап. Вивчення ТЗ і аналіз архівних даних з подальшим складанням договору з клієнтом.
 2. Рекогносцирування місцевості.
 3. Польові роботи, які можуть включати створення опорної геодезичної мережі, винос кутів будівлі на місцевість, буріння свердловин, взяття проб ґрунту, зондування і Штампові випробування, топографічна зйомка.
 4. Камеральна обробка отриманих відомостей. Аналіз і систематизація всіх матеріалів зі складанням підсумкового звіту, що надається замовнику в паперовому вигляді або цифровому форматі.
Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Запоріжжя Запоріжжя Запоріжжя Запоріжжя Запоріжжя Запоріжжя Запоріжжя Запоріжжя Запоріжжя Запоріжжя Запоріжжя Запоріжжя Запоріжжя