loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Кадастрова зйомка

Кадастровая съемка


от ₴ 1000 /за услугу

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Кадастровую съемку
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Геодезических изыскания

Возможно Вас заинтересует

Маркшейдер

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
4 день

Согласование

Согласовываем отчет в государственных органах
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Кадастрова зйомка об'єкта нерухомості

Однією з найбільш затребуваних різновидів робіт на місцевості інженерно-геодезичної спрямованості є кадастрова зйомка земельної ділянки. В ході комплексних дослідницьких заходів складається нормативно-правова документація, на підставі якої за майданчиком закріплюється кадастровий номер.

Такий стан дозволяє законно в подальшому здійснювати будь-які операції з нерухомим майном, будь то оренда або продаж. Примітно, що проведення кадастрових зйомок потрібно в наступних обставинах:
1.Втрата або пошкодження межових знаків;
2.Повторне встановлення меж;
3.Відведення земельного наділу;
4.Змінення цільового призначення території;
5.Вирішення конфліктних ситуацій між сусідами - землевласниками;

Кадастровая съемка в Николаеве

Виконання кадастрової зйомки

Кадастрова зйомка або як її ще називають «межування кордонів» входить в сферу компетентності компанії «ТОПОГРУП», яка є одним з лідерів в сфері комплексних інженерно-геологічних, геодезичних та гідрологічних досліджень. Використовуючи сучасне високоточне вимірювальне обладнання і передові засоби технічної підтримки, дипломовані експерти компанії «ТОПОГРУП» визначають місце розташування наділу, а також встановлюють його площину, межі і конфігурацію. Під час кадастрової зйомки визначається локалізація об'єкта нерухомості на території (будь то житловий будинок або господарсько-побутова будівля) та інших ключових елементів без урахування рельєфу місцевості і висоти.
В процесі заходів має місце винесення меж в натуру з узгодженням вимірів з сусідами і розробка відповідного звіту, включаючи юридичну реєстрацію отриманих відомостей.

Анализ почвы в Днепре

Проведення кадастрових зйомок

Після того, як клієнт замовляє кадастрову зйомку, ціна якої далека від захмарних цифр і варіюється в межах досяжності, ми виконуємо взяті на себе зобов'язання в такому алгоритмі:
1.Подготовчий етап, спрямований на акумуляцію наявної інформації про ділянку, підписання з клієнтом договору, в якому вказується терміни виконання робіт і їх вартість.
2. Проведення польових випробувань, які передбачають поділ кордонів, вивчення ситуації на місцевості, вимірювання площі ділянки, визначення об'єктів нерухомості, наприклад, житлового будинку за наявності такого.
3.Лабораторні дослідження з камеральною обробкою зібраних відомостей, за результатами яких складається кадастровий план.
4. Узгодження підсумкової документації з муніципальними органами і подальшим наданням звіту замовнику.

Бурение скважин в Полтаве

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Кадастрова зйомка Кадастрова зйомка Кадастрова зйомка Кадастрова зйомка Кадастрова зйомка Кадастрова зйомка Кадастрова зйомка Кадастрова зйомка Кадастрова зйомка Кадастрова зйомка Кадастрова зйомка Кадастрова зйомка Кадастрова зйомка