loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Аналіз грунту

Анализ почвы


от ₴ 1000 /за пробу

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Анализ почвы
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Геологических изыскания

Возможно Вас заинтересует

Бурение скважин

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Исследования

Проводим лабораторные исследования образцов
4 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Аналіз ґрунту ділянки

Однією з необхідних процедур при будівництві будинку є аналіз ґрунту даної ділянки. Якщо Ви плануєте будувати приватний будинок або будь-яке спорудження, рекомендується здійснити інженерно-геологічні вишукування. Після аналізу ґрунтів в лабораторії, підбирається саме той тип фундаменту, який найбільше підходить на даній ділянці і який дозволяє створити максимально міцну основу під будь-яким навантаженням.

Якісний аналіз ґрунту дозволяє отримати інформацію про його склад, щільності, спученні і багатьох інших процесів. Так само визначається несуча здатність ґрунту, яка дозволяє визначити максимальне навантаження, яке може витримати ґрунт на даній території. Несуча здатність ґрунту визначається таким фактором, як його тип (пісок, супісок, суглинок і глина). Залежно від властивостей даних ґрунтів ми можемо зрозуміти, як себе поведе саме цей ґрунт в тих чи інших природних умовах.

Анализ почвы в Днепре

Геологічний аналіз ґрунту для будівництво

Аналіз ґрунту для будівництва грає дуже важливу роль на передпроектній підготовці ділянки перед будівництвом будівлі. Коли ми будемо інформовані про всі характеристики і властивості ґрунтів, що залягають на даній ділянці, тільки тоді ми зможемо розрахувати, який тип фундаменту закладати для того, щоб будинок був міцним і надійним.

Спочатку наші фахівці виїжджають на ділянку, бурити необхідну кількість свердловин по периметру ділянки, з якої в подальшому береться проба ґрунту і направляється в лабораторію. Потім, за допомогою фахівців-камеральщіков, виконується технічний звіт на підставі всіх попередніх досліджень. В даному процесі найголовніше не робити аналіз ґрунту самостійно. Так як фахівці точно знають, з якої глибини треба відібрати зразки, не порушивши цілісності ґрунту, і так само можуть зробити правильні висновки і рішення з приводу відібраних проб.

Геология дорог в Херсоне

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Аналіз грунту Аналіз грунту Аналіз грунту Аналіз грунту Аналіз грунту Аналіз грунту Аналіз грунту Аналіз грунту Аналіз грунту Аналіз грунту Аналіз грунту Аналіз грунту Аналіз грунту