loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Геодезія для сонячних електростанцій

Геодезия для электростанций


от ₴ 500 /за гектар

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Геодезию для электростанций
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды услуг

Для солнечных электростанций

Возможно Вас заинтересует

Геология для солнечных электростанций

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
4 день

Согласование

Согласовываем отчет в государственных органах
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Геодезія сонячних електростанцій

На сьогоднішній день сонячні електростанції є одними з найбільш перспективних джерел енергії. Обумовлено це не тільки невичерпністю і вседоступністю сонячної енергії, а й її екологічністю. Сонячні батареї, на відміну від ГЕС і АЕС, не приносять абсолютно ніякої шкоди природі, що зараз дуже важливо з огляду на погіршення з кожним роком екологічної ситуації.

Будівництво СЕС, як для побутових, так і промислових потреб, виправдовує себе в будь-якому випадку, однак, щоб домогтися окупності такої споруди, важлива геодезія сонячних електростанцій. Сонячні панелі не можна поставити, «де хочеться». Попередньо потрібно вивчити тип ґрунтів, визначити глибину водоносного горизонту, вивчити ділянку на ризик зсувів і наявність карстових утворень. Також важливо грамотно зробити розмітку ділянки під установку сонячних батарей з урахуванням координат, зазначених у технічній документації, виконати топографічну зйомку і створити план місцевості. Всі ці дії і є геодезія під сонячні електростанції. Професійне виконання робіт, які має на увазі геодезія для сонячних електростанцій, є гарантією якісної і тривалої роботи сонячних батарей.

Для проведення комплексу інженерно-геодезичних вишукувань, необхідне оформлення документації, яка включає в себе:
1. Узгодження ділянки;
2. Отримання дозволу місцевих органів влади про розміщення сонячних панелей;
3. Укладання договору з фірмою, яка буде проводити дослідження;
4. Реєстрація інженерних вишукувань, які будуть проводитися на даній ділянці.

Після завершення цього етапу, ми переходимо до наступного - винос проекту сонячної електростанції в натуру. Цим займаються наші геодезисти, їх робота полягає в тому, щоб позначити на місцевості: контури ділянок блоків сонячних панелей; точки установки опорних конструкцій; осьові лінії під'їзних доріг до даної території.

Топографический план в Днепре

Геология дорог в Запорожье

Геодезія сонячних панелей

Сонячні панелі вимагають сувору орієнтацію по сторонах світу, і так само вертикального кута їх установки, щоб був хороший рівень освітленості світлочутливих батарей і їх ефективність була максимальною. Тому, всі монтажні роботи слід здійснювати в супроводі геодезиста, який забезпечує контроль вимірів, щоб в подальшому бути впевненим в тому, що кут нахилу сонячних панелей не зміниться, що може вплинути на ефективність електростанції.

Сопровождение строительства в Киеве

Геодезія для сонячних батарей заміського будинку

Займатися будівництвом такого відповідального об'єкта доручається тільки ліцензованим фірмам. Компанія «ТОПОГРУП» - це компанія, яка володіє висококваліфікованим персоналом і знайде індивідуальний підхід до вашого замовлення. Ми виконаємо необхідні геологічні та геодезичні дослідження, пов'язані з будівництвом і проектуванням сонячних електростанцій, а також наддамо якісний інженерно-геологічний звіт, на основі якого ви зможете повністю бути впевненими в успішному і безпечному будівництві.

Подсчет объема земляных работ в Херсоне

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Геодезія для сонячних електростанцій Геодезія для сонячних електростанцій Геодезія для сонячних електростанцій Геодезія для сонячних електростанцій Геодезія для сонячних електростанцій Геодезія для сонячних електростанцій Геодезія для сонячних електростанцій Геодезія для сонячних електростанцій Геодезія для сонячних електростанцій Геодезія для сонячних електростанцій Геодезія для сонячних електростанцій Геодезія для сонячних електростанцій Геодезія для сонячних електростанцій