loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Аерофотозйомка

Аерофотозйомка


от ₴ 250 /за гектар

  • Що ви отримуєте?
  • Персонального менеджера
  • Аерофотоплан місцевості
  • Технічний звіт
  • Согласование
Також ми надаємо інші види

Геодезичних вишукувань

Можливо Вас зацікавить

Винос меж ділянки у натуру

Знайомство

Приймаємо дзвінок, з'ясовуємо деталі, визначаємо ціну
1 день

Польові роботи

Беремо передоплату, виїжджаємо на ділянку, проводимо зйомку
2 день

Камеральний етап

Моделюємо аерофотоплан, розробляємо звіт
4 день

Eзгодження

Погоджуємо звіт в державних органах
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Геодезична аерофотозйомка місцевості

Така зйомка є однією з найефективніших методів для того, щоб отримати. За геопросторові дані. За допомогою спеціального літального апарату, ми можемо отримати максимально точну і достовірну інформацію, на підставі якої надалі створюється план місцевості та топографічна карта.

Якщо Ви вирішили замовити аерофотозйомку для своєї земельної ділянки, це може значно прискорити його продаж (якщо це потрібно). На аерофотозйомки і фотоплані дуже добре помітні межі ділянки і його форма, так як є можливість побачити ділянку з висоти пташиного польоту.

Аэрофотосъемка и вынос границ участка в Днепре

Цифрова аерофотозйомка

Наша компанія славиться сучасним фотообладнанням, а також високофункціональними квадрокоптерами, за допомогою яких Ви можете отримати різні види фотозйомки, які дозволяють створити план-схему 3D формату.

Які переваги виконання аерофотозйомки будівництва?

1.Ви маєте можливість отримати знімки на будь-якому етапі будівництва, реконструкції або вже готових об'єктів.
2.Охват площі своєї ділянки в будь-якому масштабі.
3.Високая деталізація об'єктів.
4. Велике розширення знімків, висока якість і деталізація.

План местности под Полтавой

Проведення аерофотозйомки

Підготовчий етап: Після того, як Ви оформили замовлення в нашій фірмі, а ми ознайомилися з технічним завданням, наші фахівці узгоджують поетапність робіт, які будуть проводитися на даній ділянці.
Етап польових випробувань на місцевості: Здійснюється рекогносцировка території і проводяться розрахунки. Для прив'язки отриманої інформації до місцевості, визначається опорна геодезична мережа, яка дозволить нам коригувати знімки. Після налаштувань оптичного обладнання відбувається зйомка земельної ділянки.
Лабораторний етап: Фотометрична обробка знімків (виявлення і ліквідація дефектів, якщо вони є). Камеральний етап: Складання технічної документації на основі попередніх трьох етапів. Метою є складання графічних додатків і текстових доповнень до пояснювальної записки.

Сопровождение строительства солнечной электростанции в Днепродержинске

О аерофотозйомці

Існує два види послуг аерофотозйомки

Планова зйомка

Необхідна для складання проектної документації. Така зйомка передбачає вертикальне розташування площини аерофотоапарата до поверхні землі. Такий документ можливо максимально збільшити і оцінити особливості рельєфу на даній ділянці і території. Такий спосіб зазвичай використовується спочатку вимірювання ділянки, на якому буде проходити будівництво.

Панорамна зйомка

Здійснюється під певним кутом і може бути застосована при комплексному будівництві. Отримані знімки допомагають заздалегідь виявити відхилення від проекту (якщо такі є) і своєчасно їх усунути, що значно заощадить ваш час і кошти. Завдяки панорамній зйомці покращується якість будівельних заходів і їх швидкість.
Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Аерофотозйомка Аерофотозйомка Аерофотозйомка Аерофотозйомка Аерофотозйомка Аерофотозйомка Аерофотозйомка Аерофотозйомка Аерофотозйомка Аерофотозйомка Аерофотозйомка Аерофотозйомка Аерофотозйомка