loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Тернопіль

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Тернополе

Інженерні вишукування в Тернополі

Дати комплексну оцінку сейсмічних, тектонічних і геологічних умов місцевості призваних до досліджень, що здійснюються в рамках інженерно-геологічних вишукувань в Тернополі. Ухвалою на місцевості меж ділянки, його нахилу, конфігурації, координат, місцезнаходження присутніх на ньому об'єктів, включаючи підземні комунікації, займається інженерна геодезія. Таким чином реалізовані в комплексі інженерно-геодезичні вишукування і геологічні дослідження спрямовані на отримання даних дозволяють обгрунтувати проектну документацію по об'єкту, а також прогнозування змін геологічного ситуації після введення споруди в експлуатацію. До слова, виконавча зйомка, що є різновидом інженерної геодезії, проводиться перед, вчасно і після завершення будівельних робіт.

Затребуваність інженерної геології і геодезичних досліджень актуальна не тільки для будівництва в Тернополі, а й у наступних випадках:

 • Внесення змін до генеральних планів та топографічну карту.
 • Оформлення документації на земельну ділянку.
 • Вступ до права спадкування, купівля, продаж, оренда та інші види комерційних операцій, пов'язаних із земельним наділом.
 • Благоустрій території муніципального парку або приватної присадибної ділянки.

Де в Тернополі замовити геологів і геодезистів за доступною ціною?

Професійно виконана інженерна геологія і геодезія гарантують надійність, тривалий термін служби, безпеку і функціональність зводяться господарсько-побутових об'єктів, промислових споруд і житлових будинків. Послуги, що входять в сферу компетентності інженерної геодезії та геології готові надати дипломовані фахівці компанії « Топогруп » в м Тернопіль.

Сучасне обладнання, починаючи від високоточних вимірювальних приладів і закінчуючи функціональними буровими установками, суворе дотримання нормативно-правових положень, оперативність - запорука успішної діяльності нашої компанії, історія якої налічує 11 років. Ми не тільки гарантуємо високу якість робіт, але і виконуємо взяті на себе зобов'язання в стислі терміни, на які впливають такі чинники:

 1. Кількість свердловин.
 2. Ступінь вивченості ділянки.
 3. Програма польових робіт.
 4. Обсяг лабораторних досліджень.
 5. Призначення проектованого споруди.

Прийнявши рішення замовити комплексні послуги інженерно-геологічної та геодезичної спрямованості, наші клієнти отримують також лояльні умови співпраці. Вартість заходів розраховується в індивідуальному порядку, прописується в договорі і є фіксованою.

Якщо ви хочете попередньо дізнатися ціну конкретного виду досліджень під будівництво в Тернополі, можете зайти на наш офіційний сайт і ознайомитися з представленим прейскурантом на цілий ряд послуг, серед яких підвищений попит мають:

 • Підрахунок обсягу земляних робіт.
 • Пошук інженерних мереж.
 • Аналіз ґрунтів.
 • Розбивка осей.
 • Виконавча і кадастрова зйомка земельної ділянки.
 • Буріння свердловин тощо.

Алгоритм послуги інженерної геології і геодезії

Для повного обґрунтування можливості проектування і подальшого будівництва архітектурної споруди на певній ділянці в Тернополі, інженерна геологія і геодезія виконуються в наступній послідовності:

 1. Вивчення архівних матеріалів з розробкою програми досліджень на підставі технічного завдання.
 2. Рекогносцирування місцевості і реалізація на ділянці запланованих досліджень, будь то зондування грунту або топографічна зйомка.
 3. Лабораторний аналіз зібраних матеріалів з подальшим складанням технічного звіту, який надається клієнту в електронному або паперовому форматі.
Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Тернопіль Тернопіль Тернопіль Тернопіль Тернопіль Тернопіль Тернопіль Тернопіль Тернопіль Тернопіль Тернопіль Тернопіль Тернопіль