loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

П’ятисотка

Пятисотка


от ₴ 1000 /за гектар

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Пятисотку
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Геодезических изыскания

Возможно Вас заинтересует

Разбивка осей

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
4 день

Согласование

Согласовываем отчет в государственных органах
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Топографічна зйомка М1:500

Скориставшись послугами компанії «ТОПОГРУП» комерційні організації, так само як і приватні домогосподарства можуть замовити комплекс інженерно-геодезичних вишукувань. Затребуваність сервісу який нам надається обумовлена ​​активізацією господарською діяльністю людини, внаслідок якої, ділянки землі перетворюються в населені пункти, оснащені дорожніми покриттями і інженерними комунікаціями. Ось чому топозйомка 1: 500 з кожним роком набуває все більшої затребуваності.

Грамотно виконані геодезичні дослідження за результатами яких складається інженерно-топографічний план 1: 500 є обов'язковими умовами для отримання дозволу на будівництво. Власникам індивідуальних земельних ділянок топографічна зйомка масштабу 1: 500 необхідна у випадках газифікації наділу, прокладки електричних силових кабелів, так само як і підготовка до підключення централізованого водопостачання.

Поиск инженерных сетей в Полтаве

Що являє собою топографічний план в масштабі 1:500

Відповідно до існуючих нормативно-правових документів топографічна зйомка М1: 500 являє собою деталізовану схему - карту ділянки на якій відображені наступні моменти:
1. Всі житлові, промислові та господарсько-побутові споруди.
2. Надземні, а також інженерні комунікаційні мережі, які знаходяться під землею.
3. Водяні об'єкти.

Крім того, план місцевості 1: 500 відображає специфіку рельєфу і висот, конфігурації, площі, а також кордонів досліджуваної земельної ділянки. Вся інформація, зібрана в процесі геодезичних вишукувань, лягає в основу документації необхідної при зведенні житлових і промислових об'єктів, проведенні реконструктивних робіт, підведення інженерних комунікацій. До того ж, план ділянки 1: 500 є основоположним документом, що дозволяє здійснювати будь-які комерційні організації щодо конкретного земельного наділу.

Геология дорог в Кременчуге

Алгоритм виконання плану п'ятисотка

Універсальна «п'ятисотка» виконується дипломованими інженерами, які використовують високоточне вимірювальне обладнання, що дозволяє отримати максимально коректні результати. Ми незмінно керуємося встановленими стандартами та нормативно-правовими актами, виконуючи взяті на себе зобов'язання в наступній послідовності:
1. Підготовчий етап, що включає в себе вивчення ТЗ клієнта, а також архівної документації відноситься до досліджуваної території. На підставі рекогносцировки місцевості досвідчені геодезисти складають програму робіт і кошторисну документацію. Після узгодження всіх нюансів з замовником укладається договір.
2. Польові вишукування, які зводяться до того, що на місцевості проводиться топозйомка 500 з використанням тахеометрів і GPS-обладнання, що гарантують точність здійснюваних виміром.
3. Камеральна обробка даних отриманих на етапі польових робіт. Вся інформація аналізується і систематизується за допомогою передових комп'ютерних програм.

Результатом виконаних нами досліджень є топографічний план п'ятисотка, який в подальшому проходить узгодження в державних інстанціях. На заключному етапі, ми надаємо звітну документацію замовнику на паперовому або цифровому носії. При цьому підсумковий звіт доповнюється сертифікатом інженера-геодезиста відповідального за виконання проекту і завіряється іменною печаткою, а також штампом компанії. До слова, уточнити вартість, в яку вам обійдеться топографічна зйомка масштабу 1: 500 можна зв'язавшись з менеджерами компанії «ТОПОГРУП» за вказаними на сайті контактними даними.

Анализ почвы в Днепре

Подсчет объема земляных работ в Одессе

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
П'ятисотка П'ятисотка П'ятисотка П'ятисотка П'ятисотка П'ятисотка П'ятисотка П'ятисотка П'ятисотка П'ятисотка П'ятисотка П'ятисотка П'ятисотка