loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Геологія споруд

Геология сооружений


от ₴ 8000 /за услугу

  • Что вы получаете?
  • Персонального менеджера
  • Геологию сооружений
  • Технический отчет
  • Согласование
Также мы предоставляем другие виды

Геологических изыскания

Возможно Вас заинтересует

Геология трубопроводов

Знакомство

Принимаем звонок, выясняем детали, определяем цену
1 день

Полевые работы

Берем предоплату, выезжаем на участок, проводим съемку
2 день

Исследования

Проводим лабораторные исследования образцов
4 день

Камеральный этап

Моделируем аэрофотоплан, разрабатываем отчет
7 день

Результаты

Передаем все документы, получаем остаток оплаты
10 день

Геологія споруд

Геологія споруд вельми необхідна перед будівництвом будь-якого виду будівлі, особливо якщо воно відноситься до категорії великих будівель. На етапі проектування підбирається тип фундаменту, відповідний станом ґрунту на даній ділянці. Бувають випадки, коли ґрунти на одній і тій же ділянці неоднорідні, що може привести до осідання споруди і руйнування її несучих здібностей. В цьому випадку потрібно попередньо виконувати ряд інженерно-геологічних вишукувань, які проводяться в обов'язковому порядку і за всіма вимогами.

Інженерна геологія для будівництва може проводитися на будь-якому етапі будівництва або експлуатації споруди. Всі дані, отримані при дослідженнях, заносяться в технічну документацію, яка передається у відповідні організації для дозволу на подальше будівництво. Інженер-проектувальник, спираючись на дані досліджень, вибирає тип фундаменту і становить проект будинку, який не піддається природним факторам (морозне спучування, затоплення і т.д.). Обов'язково потрібно виконати перелік всіх умов перед будівництвом, щоб уникнути деформації будівлі, нерівномірних осад, розриву інженерних мереж і інших.

Ми допоможемо вирішити всі завдання, які Ви нам даєте і підказати по всім додатковими питанням, адже інженери компанії «ТОПОГРУП» мають певні навички і мають дозвіл на проведення будь-якого виду інженерно-геологічних і інженерно-геодезичних робіт. Ми надаємо гарантії і відповідально ставимося до нашої роботи, яку виконуємо точно в строк і за приємною ціною.

Геология сооружений в Днепре

Геология сооружений в Харькове

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Геологія споруд Геологія споруд Геологія споруд Геологія споруд Геологія споруд Геологія споруд Геологія споруд Геологія споруд Геологія споруд Геологія споруд Геологія споруд Геологія споруд Геологія споруд