loader-logo
С нами можно связаться по телефонам: (066) 830-9284, (068) 417-7238, а также электронной почте info@topogroup.org

Київ

Мы работаем по всей Украине

Инженерная геология и геодезия для строительства в Киеве

Інженерні вишукування в Києві

На території, відведеній під будівництво заміського котеджу, багатоповерхового житлового будинку, промислового об'єкта та інших капітальних споруд в обов'язковому порядку проводяться інженерно-геодезичні дослідження в Києві спільно з геологічними дослідженнями.

За результатами виконаних заходів створюється обгрунтування щодо можливості використання ділянки для будівництва в Києві, визначається тип фундаменту і глибина його закладення, розраховується кількість будівельних матеріалів. Тому, інженерна геодезія поряд з геологічними роботами повинна виконуватися виключно досвідченими професіоналами.

Комплексне інженерно-геодезичні та геологічні послуги в Києві

Інженерна геологія і геодезія під будівництво в Києві різних архітектурних об'єктів є пріоритетним напрямом діяльності компанії « Топогруп ». Скористатися сервісом і замовити інженерну геологію або геодезію в Києві можна зв'язавшись з нашими менеджерами за вказаними на сайті контактними даними.

Завдяки накопиченому досвіду, дипломовані інженери використовують високоточні вимірювальні прилади і передове бурове обладнання, включаючи інноваційні методики лабораторного аналізу, виконують роботи будь-якої складності.

До конкурентних переваг проведених нами інженерно-геодезичних і геологічних досліджень під будівництво слід віднести:

 • Адекватна вартість. До слова, терміни виконання робіт і методи досліджень прописуються в договорі, де також вказується ціна всіх послуг.
 • Оперативність.
 • Індивідуальний підхід до кожного проекту.

Проведені нами інженерно-геологічні вишукування в Києві і геодезичні роботи з урахуванням технічного завдання, можуть включати:

 • Аерофотозйомку.
 • Підрахунок обсягу земляних робіт.
 • Топографічну зйомку.
 • Виконавчу зйомку.
 • Винос кутів будівлі на місцевість.
 • Створення опорної геодезичної мережі.
 • Буріння свердловин.
 • Штампові випробування і зондування грунту.
 • Збір і фізико-морфологічний аналіз ґрунтів, а також визначення корозійної активності підземних вод.

Основні етапи проведення інженерної геології і геодезії

Для отримання фактичної інформації, яка стане обґрунтуванням можливості проектування і будівництва будинку на певній ділянці, інженерна геологія і геодезія в Києві виконується в наступній послідовності:

 1. Підготовка . Експерти вивчають ТЗ, аналізують архівну документацію, виробляють стратегію, складають із замовником договір.
 2. Польові заходи . На даному етапі послуги фахівців можуть включати вивчення рельєфу, топографічну зйомку, бурові роботи, взяття проб води та зразків грунту та інші дослідження.
 3. Камеральний етап . Виконується обчислення по геодезичним профілів, будується топографічний план, вивчаються властивості гірських порід і підземних вод, готується документація для проходження експертизи в муніципальних органах з метою отримання дозволу на будівництво.

У висновку інженерно-геологічних вишукувань і геодезичних досліджень клієнту надається технічний звіт, що містять графічні матеріали, таблиці і діаграми з пояснювальною запискою, складеними висновками і компетентними рекомендаціями.

Примітно, що інженерна геологія і геодезичні роботи в Києві проводяться на різних етапах будівництва, включаючи аж до введення об'єкта в експлуатацію. До того ж, подібні послуги необхідні при оформленні землевпорядної документації, здійснення комерційних операцій із земельною ділянкою або перед благоустроєм приватного володіння.

Люди любят нас

Лучше всего о нас скажут наши клиенты

Искали компанию для сопровождения строительства. Наличие как геодезического так и геологического отдела, стало решающим фактором.


Кирилл Лепша

Кирилл Лепша

Требовался геологический отчет для начала строительства загородного дома. Осталась довольна сотрудничеством с компанией.


Анастасия Кравченко

Анастасия Кравченко

Из-за спора с соседями, появилась необходимость вынести границы участка. Работу выполнили быстро и качественно.


Дмитрий Парфенов

Дмитрий Парфенов

Почта

Info@topogroup.org

Телефоны

(066) 830-9284 (068) 417-7238
Київ Київ Київ Київ Київ Київ Київ Київ Київ Київ Київ Київ Київ